V dopravní nehodě došlo v pátek večer kolem čtvrt na osm na tzv. křižovatce u bývalé OVS (Jaselská, Žižkova, Legerova). Neznámý řidič bílého Opelu Astra jel z Legerovy ulice směrem do Žižkovy.

S tím, že na semaforu svítí červená, si nedělal těžkou hlavu. Vjel do křižovatky a narazil do boku Citroënu Berlingo, které mířilo od Prahy. Náraz byl tak prudký, že Berlingo doslova odmrštil a to se několikrát točilo přes střechu přes celou křižovatku, až dopadlo na travnatou plochu vedle silnice. Mladý řidič skončil v nemocnici.

Bezohledný viník nehody ani nezastavil a ujel.

Ulicemi Kolína se totiž řítil v ukradeném autě, které pár chvil před nehodou zmizelo ve Veltrubech. „Následně bylo vozidlo nalezeno na účelové komunikace vedoucí z ulice V Polích k areálu bývalého JZD,“ popsala další vývoj událostí mluvčí kolínských policistů Věra Žídková.

Nabouraný Opel putoval zpět ke svému majiteli, policie teď hledá svědky nehody, kteří by mohli pomoci k dopadení bezohledného řidiče, viníka nehody a patrně i zloděje. Jakékoli informace volejte na linku 158.