Doposud neznámý řidič se zatím nezjištěným vozidlem jel od Českého Brodu směrem k Nové Vsi II. Právě tam došlo ke karambolu, který bude mít fatální následky minimálně pro jednoho člověka.

Neznámý řidič narazil pravou přední částí vozidla do chodce, který zřejmě šel po pravé straně vozovky ve směru do Rostoklat.

Po nárazu chodec dopadl do pravého silničního příkopu. Řidič ale místo toho, aby muži pomohl, z místa nehody ujel. V blízkosti sraženého chodce leželo i jeho jízdní kolo.

Na tom však podle policie muž pravděpodobně v době střetu nejel. Pětašedesátiletého pacienta pak převezla rychlá záchranná služba do kolínské nemocnice. Bohužel automobil mu doslova amputoval dolní končetinu.

Policie na místě zajistila drobné úlomky plastu červené barvy pocházejí zřejmě z nárazníku vozidla a části zpětného pravého zrcátka.

Policie žádá občany o pomoc při zjištění tohoto bezohledného řidiče. V případě jakékoli informace vedoucí k osobě pachatele se obracejte na jakoukoli služebnu policie nebo na linku 158. Nehoda se stala 1. dubna ve 20.15 hodin.