deník.cz Chci zprávy do e-mailu
Chci předplatné
ZMĚNIT REGION

Ondřej Švára

webeditor

Deník / Ondřej Švára

Pocházím z Nového Města na Moravě, o kterém se říká, že se tam děti rodí s lyžemi na nohou. Dnes tedy spíše s kolečkovými kvůli bídným zimám. Sport formoval a bavil také mě, ačkoliv v Deníku jsem se vždy věnoval běžnému zpravodajství z regionu.

Deník / Ondřej Švára

V redakci Žďárského deníku a týdeníku Vysočina jsem od roku 2004. Pamatuji éru začínajících digitálních fotoaparátů a naopak končících špíglů - papírové šablony, do které se ručně zakreslovala podoba budoucí novinové stránky. Dnes už je výroba novin kompletně digitalizována.

Deník / Ondřej Švára

Asi před čtrnácti lety jsem navštívil rodinný dům v jedné obci na Žďársku, kde měl údajně řádit Poltergeist. Viděl jsem kompletně zničený interiér domu, kolegovi se tam vybily čerstvé baterie ve fotoaparátu a ze stěny nám k nohám sám od sebe spadl věšák na klíče. Dodnes mě z této reportáže mrazí.

Deník / Ondřej Švára

Dnes publikuji práci svých kolegů - redaktorů. Jsem už tedy více editor než autor. Především mě zajímají zprávy z Nové Města na Moravě.

Deník / Ondřej Švára

Mými celoživotními zálibami jsou sport a cestování, nejlépe spojené dohromady. Nejkrásnější pohled na svět je z vrcholů Dolomit, nejčerstvější vzduch fouká od Jadranu a na běžkách to nejlépe sviští samozřejmě z kopečků kolem Nového Města. Když nasněží...

< Předchozí
1 z 5
Další >

Nejnovější články redaktora:

Napište zprávu redaktorovi:

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas se Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

Seznamte se s šéfredaktory Deníků Vysočiny:

Prozkoumejte jiný region ČR: