Vážení čtenáři, odúterý 8. března můžete hlasovat o Miminko Kolínska 2010 zde na internetové adrese www.kolinsky.denik.cz a také prostřednictvím kuponu v tištěných vydáních Kolínského deníku. Kupon najdete vždy na straně kulturního servisu. Anketa potrvá do 31. března do 12 hodin. Výsledky zveřejníme následující týden.

Miminka s nejvyšším počtem hlasů získají věcné ceny od redakce Kolínského deníku a hlavního sponzora Dětského obchodu Lvíček Terezy Hollasové, který najdete v Českém Brodě (www.kocarky-lvicek.cz).

Pravidla soutěže Kolínského deníku Miminko Kolínska 2010

Do ankety se automaticky dostalo dvanáct miminek s nejvyšším počtem hlasů v jednotlivých měsících roku 2010.

Dvacítku pak doplňuje osm miminek, která obdržela celkově za celý rok nejvíce hlasů bez dělení na jednotlivé měsíce. Vítězové jednotlivých měsíců mohli tedy dostat méně hlasů, než někteří „poražení“ z jiných měsíců.

Právě proto se nominovala ještě osmička miminek s nejvyšším počtem vámi zaslaných hlasů.

DŮLEŽITÉ: Redakce vyhodnotí všechny hlasy obdržené prostřednictvím internetu a tištěných kuponů. Po sečtení všech hlasů bude určeno konečné pořadí v každé sekci, tedy na www.kolinsky.denik.cz a z tištěného vydání.

A PRÁVĚ SOUČET POŘADÍ (NIKOLIV HLASŮ) Z OBOU SEKCÍ URČÍ VÍTĚZE!

REDAKCE OCENÍ DÍKY PARTNERŮM ANKETY DESET MIMINEK!

Neznamená to tedy, že když se někdo umístí na prvním místě ve webovém hlasování, automaticky se stane celkovým vítězem. Dobře si musí vést i v hlasování na kuponech z tištěného vydání. Stejně to samozřejmě platí i obráceně.

Doufáme, že to bude každému srozumitelné. Pokud ne, obraťte se přímo na redakci Kolínského deníku. Prostřednictvím e–mailu na redakce.kolinsky@denik.cz nebo na telefonní číslo 321 712 369.

close zoom_in