Do finálové dvanáctky ankety Miminko roku 2015 se probojovala miminka, která v daný měsíc, kdy se narodila, získala nejvíce hlasů v průběžném hlasování na webových stránkách Kolínského deníku.

Kdo se stane držitelem titulu Miminko roku 2015, o tom rozhodnete vy, naši čtenáři. Stejně jako vloni budeme i tentokrát hlasovat pouze pomocí originálních hlasovacích kuponů z tištěného vydání Kolínského deníku.

Zaslat svůj hlas vašemu favoritovi budete moci až do 2. června, což jsou celé dva měsíce. Hlasovací kupony bude možné odevzdat do redakce Kolínského deníku v Rubešově ulici 61/62 v Kolíně do 12 hodin. Nakonec hlasy sečteme a vyhlásíme první tři místa, která získají hodnotné ceny o našich sponzorů. 

Pokud chcete mít jistotu, že se na vás dostanou noviny s hlasovacím kuponem, máte možnost si Kolínský deník předplatit. Společně s předplatným Deníku můžete získat i zajímavý dárek.Další informace o této možnosti poskytneme na e-mailu branislav.hribik@denik.cz. Budete tak mít jistotu, že se na vás hlasovací kupony z tištěného Deníku dostanou.

A co na vítěze populární ankety Miminko roku čeká? První tři miminka získají hodnotné ceny od našeho sponzora La Almara.

Dvanáctka finalistů vzešla z jednotlivých hlasování o miminko týdne, ze kterých potom soutěžící s největším počtem hlasů za celý měsíc získal místo ve finále.

Jaké ceny to budou a kde se slavnostní vyhlášení bude odehrávat? Sledujte Kolínský deník, kde vás budeme pravidelně informovat.