VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Mikroregion: TÝNEC NAD LABEM

Kamerový systém v Týnci nad Labem nejspíše nevyroste

Týnec nad Labem - Současná situace není zrovna nakloněná výstavbě kamerového systému v Týnci nad Labem.

Týnec se pustí do velkých investic, říká starosta

Kolín - Co se na tento rok chystá v Týnci nad Labem? Co se opraví, co se nakoupí, jak to pomůže v životě tamějším občanům? O tom jsme si popovídali s jeho starostou Dušanem Žmolilem

Školku Týnec nad Labem rozšiřovat nemusí

Týnec nad Labem - Město nemusí řešit situaci, kterou řada obcí musí aktuálně napravit.

V Týnci finišuje revitalizace slepého ramene Labe a další krátké zprávy

Kolínsko - Přinášíme vám přehled krátkých zpráv z regionu.

FOTO, VIDEO: Maškarní rej v Krakovanech

Krakovany - Krakovanské maminky spolu s učitelkami ze základní a mateřské školy uspořádaly v sobotu veselý maškarní rej pro děti. Vydovádět se přišla více než stovka malých prcků i větších slečen a mladých pánů.

V Týnci nad Labem zvítězili nezávislí, získali deset křesel

Týnec nad Labem - Deset mandátů z jedenácti získalo v komunálních volbách sdružení Týnec nad Labem 2014, pro které hlasovalo 84,53 procenta voličů. To nezávislým kandidátům zajistilo většinu křesel v zastupitelstvu města.

V Týnci budou bojovat o přízeň voličů dvě strany

Týnec nad Labem - Celkem dvacet dva kandidátů se utká o přízeň voličů v komunálních volbách do městského zastupitelstva v Týnci nad Labem.

V Týnci zbývá postavit ještě čtyři kilometry kanalizace

Týnec nad Labem - Jedna z největších investičních akcí Týnce nad Labem směřuje do zdárného konce.

Týnec nad Labem dokončuje kanalizaci, poslouží 1800 lidem

Týnec nad Labem - Stavba kanalizace v Týnci nad Labem a přilehlých obcích pokračuje do zdárného konce.

Krakovany oslavily 770 let od svého založení

Krakovany - Kolem 250 obyvatel se přišlo podívat, pobavit, popovídat, zatancovat, zkrátka zapojit se do oslav 770 let od založení obce. Oslavovalo se posezením v restauraci, prohlídkou školy a školky, nechyběla slavnostní bohoslužba s vystoupením dětí z místní základní školy a pěveckého souboru z Trnávky atd.

Peníze na boj se zločinem získá i Týnec nad Labem

Kolínsko - Podaří se tentokrát zastavit narůstající vlnu kriminality na Kolínsku? Možná pomůže téměř pět milionů, které středočeská města získají od státu na prevenci kriminality.

Týnec revitalizuje rameno Labe

Týnec nad Labem - Revitalizované mrtvé rameno Labe nabídne lidem zajímavou procházku.

Týnec chce zatočit s kriminalitou

Týnec nad Labem - Na kriminalitu si chtějí posvítit v Týnci nad Labem. Vedení města totiž plánuje vybudovat kamerový systém, který by dohlédl zprvu hlavně na centrum města, později by se rozšířil i do dalších lokalit. Levně to ale nevyjde.

Soutěžilo spolu třicet druhů sekaných

Týnec n. L. – Již devátý rok se v hotelu na týneckém náměstí konalo mistrovství v pečení sekané. Letošní počet kulinářských kousků nepřekonal rekord z roku 2012, kdy se sešlo 32 soutěžících, ale bylo to o chlup. K posouzení o nejlepší sekanou se ucházelo 30 krásných buclatých sekaných.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT