Po setu nezapomenutelných písní se na kapela v čele se zpěvákem Radkem Trundou rozloučila, aby pódium přenechala legendárnímu Karlovi Kahovcovi s kapelou George and Beatovens.

Sálem zněly hity Petra Nováka i poctivý rockenroll a na pódiu se představil také Viktor Sodoma. Dvojici poslouchali nejen pamětníci, kteří zpěváky znají od svých mladých let, ale také generace, o které by se dalo předpokládat, že jim staré hity nic neřeknou. Opak byl pravdou. Texty písní si pobrukovali všichni napříč generacemi. A bigbeatový večer si náležitě užívali.

Stejně tak si vystoupení užíval také Karel Kahovec, kterému by sedmdesát let kdokoli z přítomných hádal jen stěží. Množstvím energie jistě nejednomu fanouškovi připadal minimálně o dvacet let mladší.

Na závěr večera patřila prkna pečecké sokolovny domácí kapele Telegraf. Ta však tentokrát hrála zcela netradičně. Prvním hostem, který si zazpíval po boku Petra Bašuse dva songy byl zpěvák kapely Yetti On. Posluchači tak mohli podruhé za večer slyšet nesmrtelný hit Jahody mražený.

Dalším hostem kapely Telegraf se na několik písní stal také bývalý člen uskupení Jirka Lacina. Na několik songů si od svých mateřských povinností odskočila také Drahomíra Plauterová, kterou rockeři znají jako Dargi.

Všichni společně si večer, který byl zároveň pozvánkou na tradiční pečeckou akci Jede, jede mašinka, velice užili.