Po krátké pauze zazpívala zpěvačka Jana Hrdinová písně, jako jsou Nápad od Hany Zagorové, Optimista od Olgy Lounové a rozloučila se písničkou Zimní královna od skupiny Arakain.

Po ní se na pódiu objevila Veronika Wildová se svými klávesy. Zpěvačka představila své písně Krásnější ženy, Holka měla by ses vdát, Příšerka, Dobrodruh a další. Josef IX. začal se svou kapelou Mina písní Revoluce. Následovaly skladby Hlídej lásku svou a mnoho dalších. Také zavzpomínal několika písněmi na Petra Nováka.

Zpěvák si také pozval k sobě na pódiu Veroniku Wildovou, se kterou zazpíval písničku Vlny. Při písničce Dárek vánoční začalo dokonce i sněžit. Nebyl to opravdový sníh, ale technicky vyrobený, ze kterého i tak měli mladší fanoušci velkou radost. Svou premiéru měla píseň Spokojenej. Josef IX. si vyzkoušel hru na bicí při písničce Přiletí k nám, čímž vystřídal bubenici, která si tuto píseň zazpívala.

Na píseň Už mi není 17 se na pódiu představil Erik Young, který žongloval s míči, kuželkami, vrhal oheň nebo třeba mrskal ohnivým bičem. Po skončení vystoupení Josefa IX. se uskutečnilo představení nového videoklipu Holka online. Za tuto píseň Josef IX získal ocenění Zlatá česká dvanáctka, které mu předal Vláďa Slezák, moderátor Českého rozhlasu.

Po přestavení pódia svou písní Odpočet přilákala fanoušky na parket kapela Benefit. Pokračovala písněmi Život nám utíká, Já jsem v pohodě, Zpívá s námi celý svět. Ze starých písní zahráli Tenhle rock´n´roll je náš, Šípková Růženka, Línej Honza. Kapela se rozloučila písní Smolíček pacholíček.

Vinobraní zakončila kapela Telegraf, která zahrála jak své hity tak i ty světové.