Hasiči zvou na zábavu

Horní Kruty – Sbor dobrovolných hasičů Horní Kruty zve příznivce hudby a tance na hasičskou zábavu. Ta se uskuteční dnes od 20 hodin v sokolovně. Zahraje kapela Atlantic. Chybět nebude půlnoční překvapení.

Zajděte dnes na dílničku

Polní Voděrady – Obecní úřad společně se sportovci pořádá dnes Velikonoční dílničku. Konat se bude od 13 do 16 hodin před bývalou školou. Zájemci budou barvit vajíčka, plést pomlázky a vyrábět různé drobnosti. S sebou by kreativci měli mít zahradnické nůžky, proutí, syrová vajíčka, gázu či silonky, nůžky a něco na ozdobu. Vítané jsou slupky od cibule a vyfouknutí vajíčka. Ačkoli dílnička začne ve 13 hodin, akce bude zahájena o hodinu dříve velikonoční obchůzkou s řehtačkami. Sraz na návsi.

Do Kouřimi přijela pouť

Kouřim – Kromě jarních svátků a zvyků s nimi spojených si Kouřimští v prodlouženém volnu mohou užívat také pouťových atrakcí. Houpačky a kolotoče zůstanou ve městě po celé Velikonoce.

Pionýři zvou na hrátky se zajícem

Týnec n. L. – Pionýrský oddíl Kamarád zve všechny děti na hrátky s velikonočním zajícem a jeho kamarády. Akce začne dnes v 15 hodin v Rybářském domově v Týnci nad Labem – Mezihoří.

Na Zámeckou až v pondělí

Kolín – Klub přátel Františka Kmocha naplánoval taneční odpoledně na Zámecké na velikonoční pondělí. Pánové toho mohou využít a přinést si sebou pomlázky. O hudební doprovod se postará orchestr Suchdolanka Josefa Košaty se svými sólistkami. Vzhledem ke změnám v pořadatelské službě byly zrušené rezervace míst. Stálí návštěvníci budou vzájemně respektovat svá místa u stolů a noví či občasní hosté po zahájení zábavy ve 14 hodin mohou obsadit volná místa v sále i přísálí.