Všechny firmy z Čáslavska, Kutnohorska a Kolínska, které potřebujete pro vaši svatbu, se budou opět prezentovatv sobotu 6. březnaod 10 do 17 hodin ve Starých lázních.

Podle slov organizátorky Silvie Vajglové se návštěvníci mohou těšit na opravdu pestrý program.

„Budou tam ukázky vázání květin, líčení, kadeřnické služby i manikůra. Tyto služby si navíc budou návštěvnice moci vyzkoušet samy přímo na veletrhu,“ uvedla Silvia Vajglová s tím, že chybět nebudou ani zlatníci, cukráři a catering s ukázkou studené kuchyně .

„Zapomenout nesmím ani na ukázky svatebních tabulí a její výzdoby a především tam budou přehlídky nejen svatebních šatů, ale také společenského oblečení,“ pokračovala Silvia Vajglová.

Dále bude možné ochutnat různé druhy vín, prohlédnout si svatební oznámení a před vstupem bude stát nazdobená limuzína. Svou práci zde bude vystavovat zhruba dvacet firem.

„Jako každý rok bude vstupné na veletrh zdarma. Při vstupu ale budou moci návštěvníci vyplnit anketní lístek, na jehož základě bude okolo půl páté losovaná tombola. Vyhrát se dají různé ceny. Tou hlavní bude zapůjčení svatebních šatů zdarma. Z dalších cen mohu jmenovat i různé padesáti procentní slevy, různé kravaty, košile, podvazky, punčošky, šperky na krk nebo korunky do vlasů. Jsou to všechno věci, které člověk užije buď na svatbu nebo nějaký ples,“ zakončila Silvia Vajglová.