Úvod večera patřil netradičně Telegrafu. „Vždycky to tu zavíráme, ale dnes jeden z našich muzikantů má ještě nějaké povinnosti, tak jsme si také jednou vychutnali, jak to vypadá, když se hudební večírek startuje,“ usmíval se zpěvák a zakladatel Telegrafu Petr Bašus. Ve zhruba sedmdesátiminutovém setu pochopitelně Telegraf zahrál největší hity ze svého repertoáru, samozřejmě nemohly chybět Křídla andělů či Potulní hráči, které si s kapelou zpívali všichni v sále.

Následující Benefit s už delší dobou omlazenou sestavou v čele se zpěvákem Adamem Bernauem, ale pořád s jistotami v podobě druhého zpěváka Vládi „Gumáčka“ Koudelky a nejstaršího člena kapely, bubeníka Milana Viplera, s obrovskou energií a vtipné choreografii fanouškům namíchal několik novějších skladeb s opět největšími hity, takže sálem zněly nejen společné chorály zhudebněných pohádek Baba Jaga či Smolíček, ale i nestárnoucí Tenhle rokenrol je náš, Šibenice a vše ukončila hymna všech pravidelných návštěvníků produkcí Benefitu Máme den.

Až půl hodiny po půlnoci se na pódium dostala kapela Alžběta z Nového Bydžova, pro kterou to byla v Kolíně premiéra. Její pozdní čas se ale na počtu fanoušků v sále nijak zvlášť neprojevil, Alžběta má totiž i na Kolínskou jejich slušnou základnu a ti přítomní se hned rozezpívali se skladbami jako Poprvé, Dva roky prázdnin nebo Čachtická paní z jejich tří vydaných desek.