Tři chlápci se pravidelně schází v sauně, musí totiž vypotit toxiny a utužit zdraví. A u toho si samozřejmě popovídat. Nejdříve zdrbnout kolegu, který zase přijde pozdě, pak zesměšnit druhého, který koupil poruchová auta v bazaru i třetího, jenž si velké peníze špatně vsadil na ty primadony fotbalové. Miroslav Hanuš, Tomáš Měcháček a Karel Zima v režii Luboše Baláka toho ale rozehrávají daleko víc.

Publikum se výborně bavilo a každou chvíli se ozval obrovský výbuch smíchu či uznalý potlesk. Obzvlášť když herci použili všechna ta zažitá klišé o politice, o tom, že za všechny ty naše nemožné životy může někdo tam nahoře, politik, který vyšel z kotelny a vlastně přece nic nemůže umět. A navíc nemá ani svářečský průkaz. Nebo jak nám Evropská unie zakáže rum a olomoucké syrečky mají už také namále. A válka bude! Což je hláška, ze které ve všeobecném veselí i zamrazilo.

Koncert v Městském společenském domě v Kolíně obstaral Doogie White.
Obrazem: Další sen rockových fanoušků splněn. Do Kolína přijel Doogie White

Pochopitelně nechyběla ani improvizace, a to především v podání Tomáše Měcháčka, to když nadhodil Hanušovo účinkování ve StarDance, na místě vytvořil slovní hříčku nebo všichni společně zareagovali na blikající světlo.

Nádherná, veselá a zároveň poučná hra, jejíž sledování by měli mít povinné všichni ti notoričtí stěžovatelé na sociálních sítích. Někteří z těch na druhé straně, kteří pak společně s celým sálem tleskali ve stoje, viděli studii blbců v přímém přenosu již po několikáté. A opět s nadšením.