PŘED 10 LETY: Travesti show Screamers pobavila především ženskou část publika
/FOTOGALERIE/ Nejen pražská O2 aréna, ale i Městský společenský dům v Kolíně hostil před deseti lety populární popovou hvězdu Lady Gaga. A dokonce dříve, než vystoupila v hlavním městě. Samozřejmě, že ta kolínská byla jen v rámci programu populární travesti show, která do města zavítala s novým programem nazvaným Screamers pod šapitó.
Travesťáci předvedli evokující cirkusový stan a bohatou kostýmní výpravu, kterou ten večer zhlédlo téměř pět set návštěvníků, z nichž tak maximálně do počtu dvaceti tvořili muži, zbytek byla čistě dámská jízda.
Dívky a ženy pestrého věku si svůj večírek užívaly, od začátku tleskaly, ječely a podporovaly vystupující, ať už předváděli Hanu Zagorovou, Helenu Vondráčkovou, Naďu Urbánkovou, Ilonu Csákovou, Věru Bílou, parodovali pořad o vaření s opilou Ivetou Bartošovou nebo hovořil koktavý Pitkin s Kalamity Jane.
Výbuch nadšení v části sálu způsobil příchod poštovní doručovatelky na jeviště. „Ať ukáže občanku,“ radily z publika zaměstnankyně kolínské pošty, které tradičně kupují desítky vstupenek. Jediný smutek v sále způsobilo tradiční závěrečné odlíčení půvabných hvězd mikrofonů zpět na šaramantní muže.