„V našem stálém zázemí, v sále Na Zámecké, se ještě uskutečňuje rekonstrukce vstupní haly, takže jsme byli velice rádi, že jsme tentokrát našli azyl ve společenském domě," shrnula Hana Zrůstová, tajemnice klubu, zpěvačka a moderátorka všech těchto setkání. K tanci i poslechu tentokrát vyhrával Malý dechový orchestr Městské hudby Františka Kmocha, návštěva však nebyla nijak vysoká. „Bohužel, ve hře bylo pro naše lidi příliš mnoho negativních aspektů, některým přijely děti na posvícení, jiné odradilo velké teplo a další vzali za vděkem zábavou zadarmo večer na náměstí," pokusila se Zrůstová shrnout důvody menší návštěvy.

Přesto se našla partička, která se ze společenského domu přesunula rovnou na koncert Šlapeta na náměstí, povětšinou se ale jednalo o členy výboru. Hana Zrůstová také pozvala přítomné na výstavu ke kulatému výročí klubu, která poslední den visela o patro výš v Komorním sále a téměř všichni přítomní pozvánky využili.

Celé setkání ukončila písnička skladatele, který dal klubu jméno a neoficiální městská hymna Kolíne, Kolíne v interpretaci Oldřicha Košťála, Věry Chmelařové a Hany Zrůstové. ⋌