Tato improvizační show teď patří mezi nejúspěšnější české zábavné televizní pořady. Představení během turné po republice ale kamery nesnímají. „Kromě diváků v divadle ho nikdy nikdo neuvidí. Takže je to svým způsobem rarita pro zúčastněné,“ vypíchl jeden z improvizátorů Ondřej Sokol.

Představení se totiž nedá nacvičit, ani zopakovat. „Partička pro mě znamená hodně - zábavu a pokaždé také skoro infarkt,“ smál se Sokol. V různých hrách se kromě něj představí Richard Genzer, Michal Suchánek nebo Igor Chmela. Chybět nebude ani moderátor pořadu Daniel Dangl a hudebník Marián Čurko.

Improvizátoři z úspěšného zábavného televizního pořadu se v Kolíně během středy předvedou hned dvakrát. První představení začíná už v pět odpoledne a večerní pak o půl osmé.

„Hurá, mám je,“ ozývalo se většinou z úst fanoušků tohoto televizního zábavného pořadu ve chvíli, když si odnášeli od pokladny kolínského divadla vstupenky na jejich oblíbenou Partičku. „Jsem velká fanynka, do Prahy na natáčení se ale nedostanu, jsem moc ráda, že přijeli i k nám do Kolína,“ prozradila Kolínskému deníku sedmnáctiletá Petra.

Lístky prý mizely velmi rychle. „O představení je velký zájem a lístky na večer zmizely během několika dní,“ řekl Kolínskému deníku Martin Drahovzal z produkce Městského Divadla Kolín. V pondělí v pokladně zbývalo už jen několik kusů vstupenek na podvečerní představení, to pozdější je už beznadějně vyprodáno.

ČTĚTE TAKÉ: Rozhovor s Ondřejem Sokolem z Partičky

Martin Šnajdr