STŘEDOČESKÝ OTÍK 2010

Zpěvačka roku
- hlasujte ZDE.


Zpěvák roku
- hlasujte ZDE.


Kapela roku
- hlasujte ZDE.

Posloucháme je v rádiu, slyšíme o nich na každém rohu, občas je potkáme, občas jim tleskáme. A nyní máme možnost je ještě podpořit.

Hudba je neodmyslitelnou součástí našeho života. A kolem nás jsou desítky muzikantů, zpěváků. Nymburský deník prostřednictvím vás, čtenářů ze všech koutů Nymburska, našel nejoblíbenější muzikanty okresu Nymburk za rok 2010. Ti nejlepší v kategoriích Zpěvák, Zpěvačka a Kapela se stali držiteli ocenění, které jsme nazvali Nymburský Otík.

Nejúspěšnější byli: zpěváci Vít Beneš, Milan Děda Mikuškovic, Jan Vávra, zpěvačky Nikola Dušková, Andrea Holá, Lucie Procházková a kapely JePla, TOMK a TOX.

Interpreti vyhráli na základě vašeho hlasování, na základě vaší přízně.

A protože každá anketa má mít pro porovnávání také pokračování, přichází krajský Středočeský Otík.

Do hlasování jsme zařadili vždy tři nejlepší interprety z každého okresu ve středních Čechách. O tom, kdo má nejvíce fanoušků, rozhodnete opět vy, čtenáři a návštěvníci webu www.nymbursky.denik.cz.

Hlasovat můžete od dnešního dne po celý jeden měsíc až do 29. dubna. Po tu dobu bude v Nymburském deníku vycházet anketní kupon.

Vaším úkolem je kupon vystřihnout a zaškrtnout vždy pět oblíbených interpretů v každé kategorii. Pokud zaškrtnete jiný počet interpretů, váš hlas nebude platný. Na webu můžete hlasovat pro svého interpreta vždy každou hodinu.

Celkové pořadí v každé kategorii se určí součtem pořadí hlasování v Deníku a na webu. Pro příklad uvádíme: skupina XY získá nejvíce hlasů v Deníku a získává tak 1 bod. Na webu však fanoušci skupině dali tolik hlasů, že skončila na 5. místě a získala tak 5 bodů. Celkově má skupina XY 6 bodů. Pokud jiná skupina získá součet umístění nižší, bude v celkovém hodnocení před skupinou XY na lepším umístění. Při rovnosti bodů rozhoduje o pořadí počet odevzdaných kuponů. Každý váš hlas je důležitý.

A teď už, milí čtenáři, je to jen a jen na vás…

Už podruhé hledáme nejoblíbenější hudebníky ve středních Čechách. Anketa, kterou jsme nazvali Otík, je tady.

Podpořte muzikanty z Kolínska

O Středočeského Otíka budou usilovat i muzikanti z Kolínska. Do finále se dostali v kategorii zpěváků Jan Čárka Pospíšil ze skupiny Los Invalidos, Zálabský Red, bluesman a výtvarník kolínského divadla Zdeněk Hemza a zpěvačka formace The Clients Adéla Korejtková - Burešová. Mezi Kapelami budou bojovat kultovní Ubožáček, Los Invalidos a The Clients. Proto neváhejte a posílejte hlasy svým favoritům z Kolínska.