Road movie o putování matky v podání Elišky Balzerové a dcery ztělesněné Tatianou Vilhelmovou starým automobilem za milenkami zemřelého manžela a otce a hledající jeho možného syna, beznadějně vyprodalo velký sál kolínského kina. Bohužel oba hosté tentokrát snímek jen uvedli a před projekcí odpověděli na několik dotazů. „Ptát se po filmu umí každý, ale kdo se zeptá před ním, dostane od nás tričko,“ vtipkoval Tomáš Hoffman. Oba tvůrci však ten večer bojovali s nachlazením, měli horečku a byli pod prášky, přesto několik minut bavili zaplněný sál.

„Původně jsme měli k natáčení vybraný pražský byt, ale mně se těsně před jeho startem hodně zalíbil ten kouřimský. Když jsme pak v Praze začali líčit, jaké úpravy bychom v něm museli udělat, produkce sama navrhla změnu na Kouřim. Přidanou hodnotou pak bylo, že majitelé měli v jeho přízemí vinotéku,“ bavil Vejdělek odpovědí na otázku položenou jednou z obyvatelek Kouřimi, proč si filmaři vybrali k natáčení právě její město.

Ve filmu si zahrál i domov důchodců v Lysé nad Labem, a především historický automobil volha, k němuž směřovaly další dotazy z publika. „Vyrobil nám jej na míru jednoruký Kolja, který se těmito automobily zabývá, určitě jej přestříká a prodá do dalšího filmu nebo seriálu,“ smál se režisér. Tři tazatelé si odnášeli filmová trička, vzhledem k tomu, že se promítání uskutečnilo v Mezinárodní den žen, všechny odcházející ženy a dívky dostaly z rukou ředitele kina Petra Hejcmana a jedné z uvaděček petrklíč v květináči. „Moc se mi ten film líbil, chvíli jsem se smála a jindy jsem měla slzy v očích. A i ty nejmenší herecké výkony byly naprosto perfektní," pochvalovala si jedna z odcházejících návštěvnic. Kolínské kino v celkem deseti představeních hraje Tátovu volhu až do středy, i poté dojde ještě na další reprízy.