Hudební večer zahájila teplická skupina Motorband, s níž kdysi zpíval i Kamil Střihavka a zakládajícím členem byl kytarista Tomáš Krulich působící dnes ve známém Kabátu. V současnosti stojí za mikrofonem zpěvák Luděk Struhař, kapelnické žezlo drží kytarista a jediný člen pamatující začátky kapely Libor Matějčík, na basu v Motorbandu hraje Karel Adam známý z mnoha tuzemských metalových seskupení. Dohromady produkují melodický hard rock či heavy metal a základem koncertu se stal repertoár z aktuální desky nazvané jednoduše „V“.

Za Motorbandem dorazila suita jejich fanoušků až třeba z Prahy i jiných vzdálenějších měst a oblečena do kapelních triček vytvořila před pódiem vstřícnou atmosféru. Kdo to nepromeškal, po koncertu se zvěčnil na společné fotografii muzikantů s příznivci.

Zhruba po dvou hodinách se publikum před pódiem vyměnilo a nastoupili vyznavači ještě tvrdší muziky. Brněnská skupina Insania míchá punk s hardcorem a právě na koncertech propaguje novou desku pojmenovanou Na počátku byl spam! I nové písničky s originálními českými texty fanoušci kapely znali a zpívali si je společně se zpěvákem a kytaristou Polym. Nakonec si večer užili všichni, protože řečeno slovy klasika - je to jen rokenrol.