Celkem dvanáct na pódiu se střídajících chlapíků předvádělo lehce lechtivou zábavu pro stovku výhradně žen a dívek, na rozdíl třeba od travesti show si tady nezakoupil vstupenku ani jeden zástupce silnějšího pohlaví.

Coby rozloučení se svobodou také zábavu pořídily kamarádky pro jednu budoucí nevěstu Hanu, ta se pochopitelně objevila i na pódiu, aby se stala součástí jedné z choreografií. V nich jednotlivci i skupinky mužů na pódiu předváděli až artistické výkony na tyči či dalším kovovém náčiní, nechyběly ohně, kliky, skoky, roznožky na židlích či množství převleků a jak je u burlesky pravidlem, svlékání bylo cudné, maximálně se objevil nějaký ten nahý zadek. I to, a především dvě občerstvovací pauzy, stačily a v sále vládla perfektní atmosféra. Dívky a dámy všech věkových kategorií tleskaly, křičely a pištěly, v závěru už polovina zaplněného sálu stála a aplaudovala.

Ani po závěrečné děkovačce ale večírek nekončil, muzika hrála dál a několik skupinek si s pár Kohouty i zatančilo, došlo pochopitelně i na společné focení či skleničku na cestu a poslední vytrvalkyně tak odcházely okolo jedné hodiny ranní. „Moc jsme si to užily, je to zase úplně jiná zábava, a pokud se v Kolíně objeví někdy příště, rády zase přijdeme,“ shrnula členka jiné velké party výborně se bavících spolupracovnic.