Téměř přesně ve dvacet hodin jej odstartovala místní už legendární kapela Klaxon, která paradoxně nejvíce fanoušků roztančila pomalými skladbami Ráno a Zapomínám. „Jasně, ploužáky pořád zabírají," smál se po odehrání hudebního setu Stanislav Kyselák, kytarista a kapelník Klaxonu.

Hvězdy večera přijely z Českých Budějovic, už dlouhá léta si říkají Seven a sázejí nejen na zpěváka Jiřího Komberce, ale také na fenomenálního kytaristu Honzu Kirka Běhunka, který doprovázel i slavné metalové hvězdy, kromě jiných třeba na turné metalovou zpěvačku Doro Pesch.

I na kolínském pódiu kapela uchvátila fanoušky perfektní hrou a večer se v tu chvíli změnil v koncert, kdy posluchači obsadili židle a fascinovaně sledovali dění na pódiu. Na jednu skladbu na něj muzikanti Sevenu pozvali i své kamarády z Roxoru, Kirk dokonce půjčil svoji kytaru Michalu Žážovi.

Právě kolínsko – nymburskému Roxoru pak patřil závěr večera, v němž nechyběl dort pro fanynku a samozřejmě všechny stěžejní hity včetně skladby Kdo si počká…, na kterou kapela před týdnem v Kolíně natáčela klip. To už opět tančili skoro všichni a i přes časnou hodinu ranní si ještě vytleskali a vykřičeli přídavek.