Dveře byly otevřené každému příchozímu v neděli 17. března od 14 hodin do 17 hodin. Nadšení angličtináři si mohli své dovednosti procvičit hravou metodou na interaktivní tabuli, v místnosti s názvem Na pokusy společně odhalily děti tajemství vědeckých a přírodních pokusů a v matematické třídě přišly na to, že matematika nemusí být jenom strašákem, ale i zábavou.

Vedle toho se tvořily krásné velikonoční dekorace, procvičoval se jazyk v logopedickém koutku, i se hledalo tajemství v zapeklitém labyrintu. Nejednomu účastníkovi dala zabrat úniková hra na vlastní kůži. Dostat se ze třídy nebylo tak jednoduché, jak se zdálo.

Doprovodným programem bylo taneční i pěvecké vystoupení žáků, kteří divákům uvedli pohádkové představení v anglickém jazyce.

Program byl i pro dospělé

Na své si přišel také dospělý doprovod! Pro ten měla škola připravenou dílnu čtení, u které bylo zajištěno i hlídání nezbedných dítek. Seznámit se mohli dospěláci i s prací na počítači či s přírodovědnými pokusy.

Na chodbách školy nechyběla barevná velikonoční výzdoba a spousta chutného občerstvení, letošní ročník se skutečně vydařil.