Než ale na pódium vyběhli chlapci z Nitry, několik stovek fanoušků nejdříve rozehřáli industrial – thrash metaloví Mean Messiah z Litoměřic s dívkou říkající si Vedu u baskytary. „Je to slušný nářez,“ ohodnotil jeden z fanoušků, které zhruba půlhodinový set kapely zaujal. Na známější a pop punkové ZakázanÝovoce se k poprvé ve společenském domě použitým nášlapům nahrnuly především dívky, aby si užily chytlavé písničky s hitovými ambicemi.

Až ve dvaadvacet hodin se na pódium dostavili Horkýže Slíže, v úvodu tentokrát v kovbojském image, zpěvák, baskytarista a textař kapely Kuko dlouhý kovbojský kabát nesundal po celý koncert, už proto, že pod ním měj na zadních partiích vystřižené džíny a pod nimi oblečena tanga, což ukázal hned v úvodu.

I s intrem a outrem čekalo na fanoušky stejně skladeb, jako je letos kapele, tedy pětadvacet a to novějších, starších i největších hitů. Pochopitelně musely zaznít A já sprostá, Shanghai Cola, Silný refrén nebo ta o lelkování na lehátku, regulérní koncert pak ukončila hořící Maštal‘. Zasvěceným bylo jasné, že tohle nemůže být definitivní konec a společně si ještě všichni vytleskali přídavek v podobě dalších dvou nejprovařenějších skladeb – Malá Žužu a L.A. G Song. Tóny skočného outra poslaly diváky ze sálu do příjemné letně babí noci těsně před půl dvanáctou.