Úvod patřil kdysi pečecké skupině Argos se zpěvákem Ondřejem Markem, která připomněla i fakt, že si kdysi své písničky přinesla do hodně populárního Telegrafu, a kromě jiných třeba skladba Křídla andělů patří dodnes k největším hitům obou seskupení a samozřejmě bodovala i tady.

Poté pódium patřilo americkému kytaristovi a zpěvákovi Aaronovi Brooksovi, který i v Čechách jezdil se svojí kapelou Simeon Soul Charger a také skladby z jejich repertoáru obnažené na akustickou dřeň jen s kytarou tvořily páteř kolínského koncertu.

Hlavní čas pak patřil maďarské hudební partičce Ék, což česky znamená klín, ale ne ten dívčí, ani ve vlajce, ale coby pravěký nástroj. Čtveřice nadchla nepříliš početné pódium propracovanou muzikou ve stylu prvních desek britských Pink Floyd, ale zase nesázela jen na nějaké laciné experimenty, ale na přístupnou muziku, kterou ocenilo i několik muzikantů v publiku.

Přes prázdniny, v časech hudební expanze všude okolo, terasy hudebně osiří, na první koncert sem diváky pozve trampský bard Vojta Kiďák Tomáško na čtvrtek 9. září.