VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Muzikanti středních Čech: Klímová, Horváth a Kočky neberem

Střední Čechy - 30 kapel, 30 zpěváků a 29 zpěvaček se ucházelo o vaše hlasy v anketě Muzikant roku. Vy jste rozhodovali o tom, kdo je ve středních Čechách nejoblíbenější, vy jste těmi, kdo rozhodl, komu předáme plakety.

31.5.2010
SDÍLEJ:

Zpěvačka Lucie Procházková získala v anketě Muzikant středních Čech skvělé 5. místo.Foto: Jiří Janků

Trvalo to dlouho. Jenže my jsme vás chtěli trochu napnout.

Než přišel dnešní den, uteklo ve středočeských řekách mnoho vody. A nyní vám oznamujeme: Vážení čtenáři, svými hlasy na kuponech ve vašem regionálním Deníku a hlasy na webech středočeských Deníků jste rozhodli o nejoblíbenějších muzikantech, či chcete–li hudebnících, právě ve středních Čechách.

Nejoblíbenější zpěvačkou se stala Simona Klímová z Kladenska, druhá příčka patří mladoboleslavské zpěvačce mnoha žánrů Monice Karglové–Štěpánkové. Bronz „vybojovala“ další zástupkyně kladenské hudební líhně – Ilona Slezáková ze skupiny Hapy Band.

Mezi zpěváky kraloval známý z televizní pěvecké soutěže Vlasta Horváth z Benešovska, který zpívá se skupinou Franzy. Druhá příčka patří Filipu Šubrovi z Mladé Boleslavi, před nedávnem ještě zpěvákovi skupiny Seven, nyní nově působí ve formaci Filipes a Plaché Laňe. Na třetí místo jste „usadili“ Jiřího P. Pidrmana z oblíbené kladenské kapely Anopheles.

Mezi skupinami si jasně vybojovala prvenství parta mladíků z Mladé Boleslavi – Kočky neberem. Kladenský Anopheles obsadil druhou příčku, třetí pak je boleslavská skupina Seven.

Nominace do krajské soutěže vzešly z okresních anket, do krajského nominačního kuponu byli nominováni vždy nejlepší tři z jednotlivých kategorií.

Celkové pořadí bylo určeno následovně: sečetly se všechny hlasy z kuponů, které byly otiskovány ve všech středočeských Denících. Poté bylo určeno pořadí v „papírové verzi“ Deníků. Stejně tak se postupovalo v případě webového hlasování. I tady vzniklo pořadí. A až součty pořadí na webu a v Deníku určily konečné pořadí. Tedy kdo měl nižší součet umístění, ten byl úspěšnější.

Pokud byl součet umístění stejný, pak o lepším umístění rozhodovalo nižší pořadí v anketě v Denících.

Anketa se setkala s velkým ohlasem hudebních fanoušků. Ti doslova zaplavili deset regionálních redakcí středočeských Deníků (Benešov, Beroun, Příbram, Rakovník, Kladno, Mělník, Mladá Boleslav, Nymburk, Kolín, Kutná Hora). Stejná situace byla i při hlasování na webech všech deseti Deníků.

„Jsem moc rád, že anketa vzbudila takový zájem u fanoušků. Bezesporu všichni hudebníci, ale také všichni fanouškové hudby si takovou anketu zaslouží. A mně osobně je jedno, kdo vyhrál, protože všichni jsou jistě skvělými hudebníky, skvělými zpěváky. Jinak by neuspěli v okresních kolech. Všem oceněným gratuluji,“ uvedl ředitel středočeských Deníků Petr Novák.

Nejlepší tři interpreti v každé kategorii získají plakety, které jim zástupci okresních redakcí jednotlivých Deníků předají na některém z jejich koncertů či tanečních zábav v nejbližších dnech.

SKUPINY

1. Kočky neberem - Boleslavsko
2. Anopheles - Kladensko
3. Seven - Boleslavsko
4. Vranovanka - Benešovsko
5. Brutus - Rakovnicko
6. Brzdaři - Berounsko
7. Půl dechu do měchu - Berounsko
8. Horváth band - Benešovsko
9. Ranydej - Berounsko
10. Difur band - Boleslavsko
11. BoBo-duo Ježkovi - Kladensko
12. Pístecká duna - Nymbursko
13. Rybičky 48 - Kutnohorsko
14. Trosečníci - Mělnicko
15. Alžbětiny Sosny - Kolínsko
16. Pavouček - Rakovnicko
17. Družba - Mělnicko
18. Tox - Nymbursko
19. Je-Pla - Nymbursko
20. Hračky - Příbramsko
21. Fridrich Band - Mělnicko
22. Zpětná vazba - Kolínsko
23. SKAliska - Příbramsko
24. Five Sins - Rakovnicko
25. Krystal - Kladensko
26. Ubožáček - Kolínsko
27. Bessoni - Benešovsko
28. Marimba - Příbramsko
29. Universum - Kutnohorsko
30. V.I.P. - Kutnohorsko

ZPĚVAČKY

1. Simona Klímová - Kladensko
2. Monika Karglová - Boleslavsko
3. Ilona Slezáková - Kladensko
4. Gabriela Konopková - Boleslavsko
5. Lucie Procházková - Nymbursko
6. Miluše Horváthová - Benešovsko
7. Šárka Pexová - Berounsko
8. Veronika Langrová - Mělnicko
9. Marie Čejková - Benešovsko
10. Petra Páchová - Boleslavsko
11. Nikola Dušková - Nymbursko
12. Alžběta Sosnovcová - Kolínsko
13. Lucie Míčková - Berounsko
14. Aneta Slavíčková - Kutnohorsko
15. Hana Zrůstová - Kolínsko
16. Ilona Hlavatá - Kladensko
17. Patricie Tvarůžková - Benešovsko
18. Jana Vyskočilová - Rakovnicko
19. Bára Behulová - Příbramsko
20. Andrea Strnadová - Rakovnicko
21. Lucie Tallerová - Mělnicko
22. Stáňa Zábranská - Příbramsko
23. Lucie Nosová - Kutnohorsko
24. Eva Dvořáková - Kutnohorsko
25. Karla Krátká - Rakovnicko
26. Dita Reissausová - Nymbursko
27. Tereza Odvodyová - Mělnicko
28. Barbora Chrenková - Berounsko
29. Dagmar Kamenická - Příbramsko

ZPĚVÁCI

1. Vlasta Horváth - Benešovsko
2. Filip Šubr - Boleslavsko
3. Jiří P. Pidrman - Kladensko
4. Jan Kaňka - Boleslavsko
5. Luboš Odháněl - Boleslavsko
6. Václav Melichar - Kladensko
7. Arnošt Frauenberg - Berounsko
8. Ondřej V. Vejsada - Kolínsko
9. Štěpán Kojan - Benešovsko
10. Jan Zevl - Benešovsko
11. Luboš Pospíšil - Kutnohorsko
12. Břetislav Moc - Mělnicko
13. Martin Konop - Příbramsko
14. Michal Smrkovský - Kutnohorsko
15. Karel Čihák - Příbramsko
16. Jan Vávra - Nymbursko
17. Jiří Bezděkovský - Kladensko
18. Zdeněk Jeřábek - Kutnohorsko
19. Jaroslav Fridrich - Mělnicko
20. Milan Mikuškovič - Nymbursko
21. Vít Beneš - Nymbursko
22. Václav Křeček - Berounsko
23. Zdeněk Sosnovec - Kolínsko
24. Bohumil Krejza - Mělnicko
25. Petr Roubík - Rakovnicko
26. Jiří Mário Kampe - Kolínsko
27. Richard Svítil - Rakovnicko
28. Vladimír Pruner - Příbramsko
29. Michal Vambera - Rakovnicko
30. Vojtěch Hubinger - Berounsko

SLOUPEK: Muzikant sem, muzikant tam

Byly to nervy. Kdo vyhraje? Kdo bude druhý? Dostaneme se na bednu?

Chvílemi to byla šílenost. Chvílemi to byla možná hysterie. Vše se odehrávalo během pár týdnů, kdy jste hlasovali.

A kdy jsme hledali nejoblíbenější muzikanty v kraji. Kdy jsme hledali nejoblíbenější muzikanty v kraji.

Není to chyba. Tu větu jsem zopakoval schválně.

Říkáte si, proč plýtvat řádky opakováním písmenek? To proto, abychom si uvědomili, že nikdo není nejlepší. Všichni jsou skvělí. Každý. První, druhý, třetí. I ten třicátý.

Všichni si zaslouží obdiv, všichni si zaslouží náš potlesk. Všichni připravují svá vystoupení za dlouhých nekonečných večerů. Mnohdy ve zkušebnách, které nemají klimatizaci, které nemají větrání, které nemají okna, které nemají topení.

Trénují, cvičí, hrají. Pro to, aby většinou v pátek a v sobotu večer opustili své rodiny a blízké a vydali se za vámi, fanoušky. Návštěvníky koncertů a tanečních zábav. A aby vám pak několik hodin hráli a zpívali.

Když vy už pak dávno spíte a slastně sníte, oni ještě balí svá fidlátka, motají desítky metrů prodlužovacíh kabelů, tahají reprobedny, jedou domů. Usínají často ve chvíli, kdy vy se probouzíte.

Jsou to blázni. Blázni v dobrém slova smyslu. Hudba jim učarovala. Ta hudba se stala jejich životem.

Hrají a zpívají kvůli sobě, protože je TO baví. Hrají a zpívají pro vás. Jsou šťastni, když jim zatleskáte. Jsou štastni, když jsou unaveni a vám se nechce domů. Jsou rádi, když si v přestávkách s nimi chcete přiťuknout, chcete je pozdravit. Cítí, že je máte rádi. Že na pódium nepřišli zbytečně.

Buďme i my rádi, že tady jsou.

Všem muzikantům tak posílám jedno velké díky. Díky za to, že tady jsou…

Jiří Macek, šéfredaktor středočeských Deníků

Autor: Jiří Macek

31.5.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocníci v kuchyni 15 000 Kč Pomocníci v kuchyni Pomocná síla do kuchyně. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Turnusové služby, úvazek: . Mzda min. 15000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt: , e-mailem: vaclavvolny@seznam.cz, telefonicky: pondělí - pátek POUZE DOPOLEDNE - Volný Václav, tel.: 724 552 518., , Náplň práce: pomocné práce v kuchyni., , Pracovní doba: turnusové služby., , Praxe vítána.. Pracoviště: Václav volný - restaurace vodní svět, Masarykova, č.p. 1041, 280 02 Kolín 2. Informace: Václav Volný, +420 724 552 518. Marketing, média a tisk - Marketing, média a tisk Marketingový specialista 20 000 Kč Specialisté v oblasti marketingu Marketingový specialista se zaměřením na grafiku / Grafik. Požadované vzdělání: úsv. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 20000 kč, mzda max. 28000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt:, Literová Monika, tel.: 323 040 782, od 7:30 do 15:30 hod,, e-mail: monika.literova@diracindustries.com., , Náplň práce:, Práce s Adobe CC (Ps, Illustrator, InDesign atd.), Tvorba brožur, katalogů, produktových listů pro mezinárodní výrobní společnost, Navrhování demo výrobků a propagačních předmětů pro zahraniční obchodní tým, Pomoc s organizací veletrhů, návrh stránek, ale i řešení administrativy a zajištění, aby vše proběhlo bez problémů, Denní komunikace s obchodním oddělením v zahraničí a řešení jejich aktuálních požadavků, Pomoc s grafikou na webech a spolupráce s kolegy z IT a marketingu., , Požadavky:, SŠ vzdělání, ideálně polygrafické nebo se zaměřením na grafiku, Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni, Zkušenost s grafickými programy, ideálně vektorovou i rastrovou grafikou, Schopnost samostatně tvořit a přicházet s vlastními nápady, Zájem o digitální marketing obecně., , Zaměstnanecké výhody:, Půlroční výkonové bonusy, týden dovolené navíc.. Pracoviště: Dirac industries s.r.o., K Automobilce, č.p. 585, 280 02 Kolín 2. Informace: Monika Literová, +420 323 040 782. Výroba - Výroba Pomocní dělníci ve výrobě 12 200 Kč Pomocní pracovníci ve výrobě jinde neuvedení Pomocní pracovníci ve výrobě. Požadované vzdělání: nižší střední odborné. Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 12200 kč. Volných pracovních míst: 5. Poznámka: VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ 22.10.2018 V 9 HOD NA ÚP V ČESKÉM BRODĚ., , První kontakt:, Vdovičenko Grigorij, tel.: 774 563 373, , e-mail: v.g.s.@email.cz., , Náplň práce:, Broušení hliníkových odlitků., Práce v hlučném, teplém a prašném prostředí., , Pracovní doba:, 6 - 15 hod.. Pracoviště: V.g.s. partners s.r.o. - poříčany, Tovární, č.p. 463, 289 14 Poříčany. Informace: Grigorij Vdovičenko, +420 774 563 373. Administrativa - Administrativa Administrativní pracovník 18 000 Kč Všeobecní administrativní pracovníci Administrativní pracovník/ce - příjem a zadávání objednávek. Požadované vzdělání: střední odborné (vyučen). Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 21500 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: První kontakt:, e-mailem: mimopacesova@seznam.cz,, osobně: Po - Pá 8 - 9 hod., , Náplň práce:, - zadávání telefonických a emailových objednávek do PC, - komunikace se zákazníky, - příprava a kontrola dodacích listů., , Pracovní doba:, 2 týdny ranní 06:00 - 14:30 hod,, 1 týden odpolední 14:00 - 21:00 hod,, 1 x za tři týdny so (19:00 - 21:00 hod) ne (19:00-21:00 hod) - jedná se pouze o stažení objednávek z portálu., , Benefitem je měsíční příplatek za odesílání sms zprávy, příplatek na ošacení.. Pracoviště: " mimo, veřejná obchodní společnost" - č.brod, Klučovská, č.p. 169, 282 01 Český Brod. Informace: Alena Pačesová, .

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Studenti kolínské obchodní akademie získali místo k relaxaci. Stala se jím jídelna v suterénu školy.
4

OBRAZEM: Studenti získali jídelnu. Mohou tam vyrazit za odpočinkem

Vodafone Firma roku 2018 a Česká spořitelna Živnostník roku 2018 - Středočeský kraj.
3

Vítězství v podnikatelských soutěžích voní papírem

Kominík je teď jako zubař. Počkáte si

Střední Čechy - Vysoké škody, i zaplacení ceny nejvyšší. Takové mohou být následky maléru, který se zdánlivě nenápadně zrodí v komíně. S tím, jak lidé začínají topit, každoročně přichází i doba komínových požárů. Následky mohou být fatální.

Skautský institut přinesl přednášku o kávě

Kolín - Domácí káva nad espresso. Takový byl název přednášky ve Skautském institutu v Kolíně pro milovníky kávy. Rádi si zajdete na espresso, ale chtěli byste si umět připravit kávu i v domácích podmínkách bez větší investice do kávovaru? Pak by vás jistě zaujal workshop s přednáškou od Terezy Balé, která drží titul Barista roku 2010 a přijela do Kolína.

Na nejvyšší stupínek v Drozdově lesním běhu se vrátil Jiří Miler

Kolín /FOTOGALERIE/ - Kolínská atletika se chlubí třetím nejstarším běžeckým závodem na světě. Když v neděli 14. října se ze stadiónu Mirka Tučka v kolínských Borkách vybíhal už 92. ročník Drozdova lesního běhu. Delší tradici než kolínský běh mají pouze slavné Běchovice a Silvestrovský běh v brazilském Sao Paulu!

Rekonstrukce autobusového nádraží spěje ke konci

Kolín /FOTOGALERIE/ - Stavaři dokončili poslední etapu výstavby autobusového nádraží v Kolíně. Tím byla rekonstrukce části ulice Dukelských hrdinů v úseku od vjezdu na odstavu autobusů až po křižovatku s ulicí Sladkovského. Informovala o tom Iva Blümelová, mluvčí kolínské radnice.

DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT