Kanadský zpěvák zavítá do kolínského Scapina
Kolín – Fenomenální kanadský kytarista, zpěvák a opravdu mnohostranný hudební talent Dave Goodman se proslavil nejen jako sólový umělec, spolupracoval také s mnoha zvučnými jmény jako jsou David Sanborn, Ford Blues Band, Neil James Harnett, a další. Dnes večer vystoupí v kolínském divadelním klubu Scapino. Koncert, který začne v 19 hodin, je již vyprodaný.

Lampiony štěstí mají rozsvítit Kostelec
Kostelec n. Č. l. – Rozsvítit Kostelec. To je cílem dnešní akce, která se koná v 19.30 hodin na hřišti Na Americe ve Sportovní ulici. Každý příchozí si bude moci vypustit thajský létající lampion, který bude k dostání také na místě. Lampiony přání nebo štěstí přinášejí podle tradice dálného východu bohatství, štěstí a mír v duši. První ročník této akce připravili černokostelečtí fotbalisté.Lampionový průvod vyjde do setmělých ulic obce
Radim – Lampionový průvod si Radimští nachystali na dnešní podvečer. Rodiny s dětmi i další zájemci se sejdou tradičně u zdejší základní a mateřské školy. Průvod vyjde do ulic setmělé obce v 17.30 hodin.

Animovaní Příšerákovi zvou do kina nejen děti
Kolín – Animovanou rodinnou komedie Příšerákovi, která vypráví o prokletí, které možná pomůže jedné ne právě spokojené rodince najít štěstí mohou nejen dětští diváci vidět v kolínském kině už dnes od 17.30 hodin.

Svatomartinské posvícení bude bez tradiční husy
Prusice – Prusičtí dobrovolní hasiči připravili Svatomartinské posvícení. Martin na bílém koni však nepřijede a tradiční husa také není připravená. Hasiči však slibují pochoutky z prasátka – ovar a kýtu. Samozřejmostí je také nabídka nápojů. Akce začne v 15 hodin.