Program:

středa 1. srpna - MATTONI STAGE

13.30 Zpraku!
14.30 Pěchota
15.30 Crossband
16.30 Chocolate Jesus
17.30 Nikita Chrusčov
18.30 Lure of Senses
19.35 Far Crap
20.40 Volant
21.50 Medvěd 009
23.00 No Heroes
00.10 Los Perdidos

čtvrtek 2. srpna - O2 STAGE

12.45 Double Bubble
13.50 Free Fall
15.00 Temperamento
16.10 Vilda Čok
17.20 Katka Koščová (SK)
18.30 Post it
19.50 Kryštof
21.50 Skye (UK)
23.40 Lenka Dusilová
01.10 Sunflower caravan
02.30 Lety mimo

MENTOS STAGE

16.00 DJ Double + DJ Enemy
18.00 Vec (SK)
19.00 Pio Squad
20.00 Marko
21.00 LA4
22.00 H16 (SK)
23.00 Super Croo
00.00 PSH
01.00 DJ Double + DJ Enemy

MATTONI STAGE

12.10 Wajsarová Vjera
13.20 Jiří Konvrzek
14.40 Oskar Petr
16.00 Pospíšil & Zatloukal
17.20 Jana Šteflíčková
18.50 Ztracená existence
20.00 Zora Šimůnková
20.50 Austin Lucas (USA)
22.50 Pepa Nos
00.20 Jamison Young (AUS)
01.30 Jana Vebrová

RADIO 1 STAGE

12.00 Sly Rabbits
13.10 Satisfucktion
14.20 Longital
15.30 Roe–deer
16.40 Photolab
17.50 Fast Food Orchestra
19.00 Southpaw
20.50 Vypsaná fiXa
23.00 Tata Bojs
00.30 Soil
01.50 Sporto

REDZONE, vstup od 18 let

19.00 Lillou
21.00 M. Pavlíček + Načeva + DJ Five
22.30 Lucas
00.30 Chris Sadler
02.30 Lucca
04.30 Vectif

pátek 3. srpna - O2 STAGE

11.00 Pan Kix
12.30 Jana Lota
13.40 Panama
15.00 Iva Frühlingová
16.40 UDG
18.20 Sto zvířat
19.50 Anna K
21.50 Kosheen (UK)
23.40 Support Lesbiens
01.20 Peha (SK)
02.40 Khoiba

MENTOS STAGE

12.00 Votchi
13.00 Egotrip
14.00 Apple Juice
15.10 Plexis
16.20 Rybičky 48
17.40 November 2nd feat. Janet Robin (USA)
19.20 Pražský výbět II
21.00 Wohnout
23.00 Kamil Střihavka & Leaders
00.50 Sunshine
02.20 Blomqvist (DE)

MATTONI STAGE

12.10 Strašidelný elektrik band
13.10 Jan Kryl
14.30 Václav Koubek
15.50 P. J. Ryba
17.10 Lemura
18.15 Circus Ponorka
19.20 Ridina Ahmed
20.50 Veronika Padilla (SWE)
21.55 Ta Jana z Velké Ohrady
23.00 Ivan Hlas
00.50 Ester Kočičková

RADIO 1 STAGE

11.30 Landmine Spring
12.50 Living room
14.10 Trombenik
15.30 Pannonia Allstars Ska Orchestra (HU)
17.20 Basta Fidel
18.40 Ahmed má hlad
20.20 Rona Hartner (RUM)
22.30 Gaia Mesiah
00.00 Skyline
01.50 Moimir Papalescu & The Nihilists
03.10 Tear

HOUSER STAGE

12.50 Dub in da trip
14.00 Brécy
15.10 Gába al Dhábba
16.20 Bára Zemanová
17.30 Prohrála v kartách
18.40 Big Chess Band Václava Kozla
20.00 Fatal Shore (USA)
21.20 Vlasy – koncertní verze muzikálu

RED ZONE, vstup od 18 let

19.00 Elite
21.00 Enrico
22.30 Lafayette
00.30 Brian
02.30 Ladida
04.30 K Sandra

sobota 4. srpna - O2 STAGE

11.00 Stability
12.10 Eddie Stoilow
13.20 Vladivojna La Chia
14.30 Madfinger
15.40 Mňága & Žďorp
17.10 Fernando Saunders (USA)
19.00 Dan Bárta & Illustratosphere
21.00 Monkey Business
23.00 J.A.R.
00.20 trojkoaliční JAM
02.00 Stephunkt

MENTOS STAGE

10.50 Vrtule 1
12.00 Prague Ska Conspiracy
13.20 The Amit Chatterjee Alliance (USA)
14.30 Neočekávaný dýchánek
15.40 Chancers
16.50 Open Season (Ch)
18.30 Psycho Key (FR)
20.10 Electric Bazar Cie (FR)
22.00 Romano Drom (HU)
23.50 Švihadlo
01.20 United Flavour
02.30 Bengas

MATTONI STAGE

11.50 Hromosvod
13.10 Wotienke and Band
14.15 Imodium
15.20 Docuku
16.30 Jan Budař a Eliščin Band
17.50 Michal Viewegh, Irena Obermannová
18.55 Štěpán Kojan
20.00 Jiří Schmitzer
21.15 The Slots
22.20 Meky Žbirka (SK)
23.50 Jiří & Zuzana Stivínovi
00.50 Kutus Young (UK)

RADIO 1 STAGE

10.20 Le Pneumatique
11.30 Lakeside X
12.50 Yellow Sisters
14.00 Eggnoise
15.20 The Prostitutes
16.30 Čankišou
18.00 New Orchestra Of Dreams & T. Graves
19.40 Xavier Baumaxa
21.30 Priessnitz
23.00 Bow Wave
00.30 WWW
01.40 Flaming Cox
03.00 Love Gangsters

HOUSER STAGE

12.50 Milo
14.00 1st Choice
15.10 Slávek Janda Banda
16.20 Keks
17.30 Glanc
18.40 East Park
20.00 Precedens a Bára Basiková
21.30 Walda & Gang

RED ZONE, vstup od 18 let

19.00 Raju & Paco
21.00 RAI
22.30 Enrico
01.00 Tommy Rogers & Peet
03.00 Loutka
05.00 Paco

neděle 5. srpna - MATTONI STAGE

11.20 Viki
12.30 Bran
13.50 Jakub Noha
15.00 Vlasta Redl
16.30 Blue Effect & Vladimír Mišík
17.30 P. Hejátko
18.00 Zdeněk Vřešťál
19.30 Irish Dew
21.00 Majerovy brzdové tabulky