Kino dnes patří dětem

Kolín – Promítání letního kina bude tentokrát patřit zejména dětem. Dnes je totiž na programu americký animovaný film Dobrodružství pana Peabodyho a Shermana. Promítat se začíná po setmění, pravděpodobně v 21.30 hodin v parku vedle Ztracené uličky. Letní kino v Kolíně promítá přes prázdniny pravidelně od čtvrtka do soboty.

Trh nabízí dílničku pro děti

Kostelec n. Č. l. – Farmářské trhy, které se konají dnes od 8 do 12 hodin na náměstí Smiřických nabízejí také zábavu pro děti. Připravená je totiž tvořivá dílnička. Dospělí mezitím mohou nakupovat ovoce, zeleninu a další tuzemské produkty.

Hrabal opět na výstavě

Nymburk – Momentky z Hrabalovy galaxie. To je název výstavy, jejíž vernisáž se chystá na netradičním místě. Konat se bude totiž na humně sladovny v nymburském pivovaru. Výstava bude zahájena ve čtvrtek 20. července v 17 hodin. Možnost prohlédnout si ji budou mít zájemci až do 26. srpna.

V Symfonii hejbnou kostrou

Poděbrady – Dům dětí a mládeže Symfonie Poděbrady připravil na letní prázdniny pro děti třináct příměstských táborů. Od pondělí 17. července do pátku 21. července se budou děti věnovat sportovním aktivitám. Tábor se jmenuje Hejbni kostrou a koná se přímo v budově Symfonie. Další týden bude pro náctileté.

Kulturní léto v GASK nabídne známé interprety

Kutná Hora– Na nádvoří Galerie Středočeského kraje zazpívá 4. srpna Marie Rottrová. Koncert, který začne ve 20.30 hodin, je součástí Kulturního léta v GASK. V příštích týdnech se tak můžeme těšit na CBC Big Band pod taktovkou Miroslava Surky, nebo na skupinu Olympic. 

Na výstavu na zámek

Zásmuky – Kouzlo porcelánu a textilu můžete obdivovat na výstavě ve výstavní síni zásmuckého zámku. Výstave je k vidění přes celé prázdniny až do 3. září vždy v sobotu od 12 do 17 hodin a v neděli od 10 do 17 hodin.