Výstava začne ve čtvrtek

Zásmuky – Vernisáž první letošní výstavy na zámku v Zásmukách se uskuteční ve čtvrtek 29. června od 17 hodin. Výstava nazvaná kouzlo porcelánu a textilu pak bude přístupná veřejnosti po celé prázdniny, a to vždy v sobotu od 12 do 17 hodin a v neděli od 10 do 17 hodin.

Kostelec přivítá letní kino

Kostelec n. Č. l. – Na fotbalovém hřišti Na Americe bude pojízdné letní kino v sobotu promítat komedii Špunti na vodě. Promítání začne po setmění, pravděpodobně v 21.30 hodin.

Na besedě proberou bydlení, dopravu i sociální služby

Kolín – Beseda o bydlení, dopravě a sociálních službách v Kolíně se uskuteční dnes od 17.30 hodin v Duškově síni v Husově domě. Začátek je naplánovaný na 17.30. Kolínští budou besedovat s místostarostou města Tomášem Růžičkou, který odpoví na veškeré dotazy.

Ve sváteční den poměří síly v nohejbalovém turnaji

Červené Pečky – První ročník nohejbalového turnaje trojic je naplánovaný na středu 5. července. Turnaj se uskuteční na fotbalovém hřišti v Červených Pečkách. Prezentace týmů začne v 9 hodin a skončí o hodinu později. Samotný turnaj pak začne v 10.30 hodin. Turnaj se bude hrát na čtyřech hřištích s UMT povrchem ve skupinách. Chybět nebude samozřejmě vyřazovací část. Věcné ceny jsou připravené pro čtyři nejlepší týmy.