Cyklisté poměří své síly

Horní Kruty – Cyklistický závod Hornokrutská „40“, soutěž pro horská i krosová kola na 40 kilometrů, odstartuje v sobotu 12. srpna ve 13 hodin před budovou obecního úřadu v Horních Krutech. Závodí se v kategoriích místní, do níž se mohou přihlásit obyvatelé s trvalým bydlištěm do 3 kilometrů od Horních Krut, a přespolní pro všechny ostatní závodníky. Registrace začíná v den závodu od 11.30 do 12.45 hodin. 

Hasiči si nejdříve zasoutěží, večer se budou bavit

Němčice – V sobotu 12. srpna od 10 hodin pořádá SDH Němčice na místním hřišti hasičské závody. Na stejném místě ve 20 hodin odstartuje pouťová zábava. K tanci a poslechu zahraje skupina Faust Band, občerstvení zajištěno. 

Cyklotour se vrací na nové trati

Kolín – Cyklotour Kolín, dětské cyklistické závody, se uskuteční v sobotu. Tentokrát se bude závodit v areálu motokrosové trati Tři Dvory. Trať se nachází mezi Kolínem a Třemi Dvory. Délka okruhu je 1000 metrů a čítá více než dvě desítky zatáček všeho druhu. Na své si přijdou i rodiče. Pro ně je připraven vložený závod na konci celého programu. Registrace začíná od 9 hodin, první kategorie startuje v 10 hodin.