Letní čtení láká pod ořech

Jestřabí Lhota – Letní noční čtení pod ořechem, tradiční prázdninová akce místní knihovny, se uskuteční v sobotu 12. srpna od 21 hodin. Příchozí se zaposlouchají do četby románu režiséra a autora divadelních komedií Patrika Hartla „Malý pražský erotikon“. 

Hasiči pozvali letní kino

Bulánka – Sbor dobrovolných hasičů z Bulánky se rozhodl pozvat do obce pojízdné letní kino. Promítání je naplánované na pátek od 21 hodin, začne se však po setmění. Místní i přespolní se mohou těšit na rodinnou komedii Špunti na vodě. Akce se koná u hasičárny a připravené bude piknikové sezení. 

Pouť doprovodí taneční zábava i koncert dechovky

Tři Dvory – Pouťová taneční zábava vypukne na hřišti TJ Tři Dvory v pátek 11. srpna ve 20.00 hodin. K tanci a poslechu hraje skupina Paragraf 202. O den později, v sobotu 12. srpna, se uskuteční u místní kapličky pouťový koncert. Od 16.00 hodin k poslechu hraje HARMONIE 1872 Kolín – Malá dechovka Kmochovka.

Po odpoledni pro děti zahraje dechovka

Velim – Pouť oslaví Velimští u kostela sv. Vavřince v sobotu. Od 15 hodin je připravený program pro děti. Chybět nebude bazárek. V 17 hodin začne podvečer s dechovkou. V neděli od 8 hodin se pak uskuteční poutní mše svatá.

Bigbít se rozezní ve dvoře

Přehvodzí – Bigbít ve dvoře zazní v pátek 11. srpna od 18.30 hodin v restauraci U Lípy Svobody. Zahrají kapely Wyzyjak a Faux Pas. Příchozí se mohou těšit také na chutný gulášek a tombolu. Akce se koná za každého počasí.

Letní kino uvede třetí díl série o smolařce Bridget

Úvaly – Letní kino promítne ve čtvrtek 10. srpna romantickou komedii Dítě Bridget Jonesové, třetí díl úspěšné série. Projekce začíná u velké sportovní haly pod sokolovnou ve 21.00 hodin.