Aneta Kupr: Tohoto dne jsem se obávala. Vždy jsem ve skrytu duše doufala, že bude stále mlád a že se jeho štěstí už nikdy víc neunaví. Na fenoménu jménem Gott jsem samozřejmě vyrostla a také navštívila několik velkých koncertů, které byly vždy velkolepé.

Jednou v životě jsem měla to štěstí potkat se s touto legendou tváří v tvář na ulici na Andělu. Jeho neuvěřitelná pokora a láska k fanouškům byla neuvěřitelná. Trpělivě si se mnou povídal, přestože já jsem byla jeho přítomnosti doslova paralyzovaná a nebyla jsem schopná že sebe vydat kloudnou větu, tak mi ani trochu nenaznačoval, že ho zdržuji. Byl úžasný jako vždy a sršil úsměvy a dobrou náladou. Tento okamžik si budu pamatovat navždy.

Byl to někdo, kdo si potrpěl na detail a vždy muselo být vše naprosto perfektní, protože své fanoušky i svou práci miloval. Také na poslední koncert v O2 aréně nikdy nezapomenu. Kdy vešel pan Gott na pódium a celá obrovská O2 aréna okamžitě vstala a nadšeně aplauzovala ve stoje.

Podotýkám, že stačilo aby Mistr pouze vstoupil na pódium a ještě nestihl snad ani pozdravit a už ho všichni nadšeně vítali. Ta atmosféra byla nezapomenutelná. Tak moc si ho všichni vážili a váží. Je to opravdu strašně smutné, že nás opustila legenda takovýchto rozměrů. V našich srdcích bude fenomenální pan Karel Gott navždy.

Kateřina Sahulková: Moc smutná zpráva.