Písnička Diskrétní cukrárna je letitou hymnou mužstva Modrých kozlů kolínských hokejistů a na jednu ze svých desek ji zařadila i rocková kapela Blue Bucks. Než si ji však všichni společně zanotovali a někteří hráči korunovali zpěv i skokem z pódia mezi fanoušky, čekal na plesové návštěvníky nejen tanec při písničkách kutnohorské kapely Paragraf 202 se zpěvačkou Janou Bechyňovou, ale i ukázka aerobiku členek kolínského Fit Studia Aréna či tanečníku z Tanečního klubu Duende.

Scénka Amatérské dramaticko – divadelní skupiny Budík bohužel vzhledem k absenci mikrofonů příliš nevyzněla, když se však oblékli do hokejových dresů a předvedli mač i setkání s fanoušky, měli úspěch. Nechyběla bohatá tombola, hlavní ceny vyhrávali ti, na které se neusmálo štěstí v první tahu v obálkách, hlavní cenu tomboly, televizi, si do Nové Vsi odvezl nestor všech plesových lotýnek Michal Blažejovský.

Dres podepsaný všemi hráči prvního mužstva vydražil za dva tisíce korun jeden z účastníků a svlékl si jej z moderátorky, novinářky a jedné z hlavních organizátorek Terezy Hölzlové, která si jej však oblékla na svoji plesovou róbu. Letos se organizace bálu ujali opět noví hokejoví činovníci a zdá se, že se tento bál stane vrcholem pro zase jinou skupinu plesových fanoušků. Jen ten název už delší dobu neplatí, umělý maškarní nos neměl tentokrát už ani jeden z návštěvníků.

Zdeněk Hejduk