Přinesl vystoupení nejen „taháků" alias večerních hlavních hvězd, ale i mnoha dalších skupin, které diváci dobře znají z regionu. Z koutku občerstvení lákavě voněly dobroty na grilu, opodál malí návštěvníci dováděli v dětském koutku při hrách a soutěžích, k tomu dobrá muzika, zkrátka příjemný den pro celou rodinu.

„Počasí skvělé, kapely super, diváci bezvadní, jen jich mohlo být víc. Na druhou stranu jsem rád, že ti, kteří přišli, byli spokojení," shrnul organizátor Jan Roth.

Z každé prodané vstupenky putovalo deset korun pro kolínský psí útulek. „Kdybyste chtěli přispět větší částkou, samozřejmě můžete do pokladničky. Nemusíte se bát, že by pořadatelé za vybrané peníze zašli do hospůdky nebo odletěli na Seychely. Jednak nepočítám, že byste byli tak štědří, že by se za vybranou částku dalo odletět," vtipkoval moderátor Pepa Voda. „Ale hlavně všichni organizátoři v čele s Honzou Rothem jsou opravdoví čestňáci," dovysvětlil.

A skutečně. Peníze již byly předány útulku, spolu s částkou, která se vybrala do kasičky, putovalo na pejsky zhruba dva a půl tisíce korun.