Série koncertů odstartovala úderem deváté hodiny večerní a pokračovala až do půl jedné, kdy odehrála poslední koncert kapela Ready Kirken. Akce poté pokračovala až do ranních hodin rockotékou.

První kapelou večera se stala všem již známá místní partička Zpětná Vazba. „Tuhle kapelu poslouchám skoro od jejího vzniku a sleduji, jak se neustále posouvá dopředu. Její písničky se mi líbí, jsou zkrátka chytlavé,“ řekla jedna z návštěvnic Jana Floriánová. Kluci opět nezklamali a zahráli jejich nové i staré pecky. Crossband přilákal k pódiu další a další lidi, dsamozřejměi své skalní fanoušky. „Je to veselá skočná muzika v podání energických sympatických lidí s velkým charisma,“ vychvalovala nymburskou kapelu fanynka Markéta Melicharová.

Vrcholem večera se stala kapela Ready Kirken, která v původní sestavě měla ještě zpěváka Michala Hrůzu. Ten ale kapelu již opustil. Dnes jsou Ready Kirken čtyřčlennou sestavou a šlape jim to spolu pořád skvěle. Hity jako je například píseň 1+1, Krasohled a jiné nezapomenou nejen jejich fanoušci.

Veronika Sobíšková