Úvod rockového večírku patřil Kernu, který svůj set začal intrem a pokračoval první známější skladbou Hrnu to k tobě. V kapele je dnes jediný pamětník vzniku kapely, kytarista Sláva Karásek, na baskytaru hraje poprvé v jeho historii žena, Iva Pospíšilová, na bicí pak Stanislav Fric, který bubnuje i v další brněnské legendě, metalovém Titaniku.

Mikrofonu se chopil Michal Konečný a když začal zpívat jeden z největších hitů kapely, pomalou písničku Exploze, vyprázdnila se rázem i místa u baru. V pětasedmdesátiminutovém setu došlo i na další populární pecky jako V sobotu ne, Fernetový oči nebo Hvězdám už nevěřím a za potlesku přítomných jej ukončila skladba Blízko nás.

Legendární Benfit je na pódiu společenského domu jako doma, hraje tu téměř každý rok, tentokrát jeho hudební smečka vtrhla na pódium s předělávkou známého rockového hitu od kapely AC/DC nazvanou Hádej, kdo jsem a s novou akvizicí za mikrofonem, kolínským Jirkou Jechem.

Tady jsou pamatujícím dávné časy kapely bubeník Milan Vipler a druhý zpěvák Vláďa „Gumáček“ Koudelka, ve skupině na kytaru hrají i jeho dva synové Matěj a Jakub, kteří společně s basovým kytaristou Vaškem Kalašem chvíli nepostojí a na každou písničku mají nacvičené pohybové choreografie plné společných skoků či gymnastických cviků s kytarami.

Příval energie na chvíli zastavila pomalá písnička Pár chvil, při které si na barovou stoličku uprostřed pódia sedl Milan Vipler, aby ji také zazpíval. Došlo i na gratulaci z pódia jednomu z fanoušků slavících také kulatou padesátku.

Po letitých hitech jako Tenhle rokenrol je náš, Šibenice nebo Máme den došlo na fanoušky tolik oblíbené pohádky, takže se za pomocí jejich hlasivek budila Šípková Růženka, vyhrožovalo ježibabě a prosilo Smolíčka, aby otevřel svoji světničku. Přídavek byl nakonec nevyhnutelný.

Hezká oslava tradičního bigbítu, k tomu, aby byla ještě povedenější, chyběl jen o trochu víc zaplněnější sál.