Tu tvoří tři zpěvačky a hráčky na kytaru a baskytaru a bratři Jahodové s mandolínou a banjem, v bluegrassu neobvyklý nástroj cajón společně s kytarou obsluhuje David Vejvoda.

„Devízou této kapely je především libozvučný ženský trojhlas a potom skvělé instrumentální výkony bratří Jahodových, jejich další skupina Monogram byla letos vyhlášená nejlepší evropskou kapelou roku," upozornil Jan Roth. Úvod večera patřil hostům, kteří nejdříve zpívali česky, poté anglicky. „To je pořád naše dilema, někdo tvrdí, že ta angličtina je libozvučnější, jiní z kapely zase prosazují češtinu s tím, že fanoušci jsou rádi, když vědí, o čem se v písničkách zpívá," vysvětlila po koncertu zpěvačka Ludmila Dostálová. Všechny tři vokalistky před Once Again postupně působily v kapele Báry, která pořád existuje, i proto tento projekt pojmenovaly „Ještě jednou".

V zaplněném klubu Scapino si fanoušci vytleskali jeden přídavek, po krátké přestávce pak večer patřil hostitelskému Wyrtonu, který kromě svého tradičního bluegrassu sáhl i k blues. Kdo měl chuť, mohl se nakonec přidat ještě ke společnému závěrečnému nočnímu jamování.