Dalšími hráči jsou kytarista a mandolinista Jan Máca ze Dvora Králové, Ostravák a kytarista Jakub Bílý a Slovák Peter Mečiar hrající na banjo a dobro.

Ve středu v Komorním sále Městského společenského domu v Kolíně začali svůj zhruba sto minutový koncert klasickými světovými bluegrassovými evergreeny, ale už pátá písnička večera, Pojďme se napít Roberta Křesťana, rozproudila pamětníky.

Ale neztratila se ani pětice nových skladeb zahraná v sérii za sebou, především chytlavá Loď se jménem naděje zaujala na první poslech. Bouřlivým potleskem zaplněný sál odměnil i desetiminutovou skladbu Marka Knopfera česky otextovanou jako Telegrafní cesta, na niž si kytarista vyměnil nástroj s mandolinistou.

Došlo i na vtipnou úpravu Vivaldiho Čtyři roční období, konkrétně první větu Jaro, nejslavnější Panenku si za doprovodu nástrojů z pódia zazpíval celý sál. „Je nejznámější, údajně ji hráli i Eva a Vašek,“ bavil diváky průvodce celým večerem Jiří Pola.

Po návratu ke klasice pojmenované Apropos Country se muzikanti rozloučili, nadšení fanoušci si ale vytleskali ještě jejich návrat. „Posíláme pozdrav do Prahy Karlovi, asi tuhle písničku budete znát, minimálně z filmu Pelíšky, kde zněla z gramofonové desky coby vánočního dárku jedné z hlavních postav,“ uvedl Pola Trezor od Karla Gotta a zpívající Jakub Bílý předvedl i jeho charakteristické pohyby nohou.