„Takhle jsme to měli dlouhodobě naplánované, jen jsme se vrátili do programu,“ zaznělo už před časem od vedení zařízení. Tím, kdo do historie vstoupí jako první pokoronavirový interpret v celém Kolíně, bude navždy zapsaná Bára Vaculíková se svým hudebním projektem Diva Baara.

„Nehráli jsme taky strašně dlouho, je to náš první koncert po karanténě a hodně jsme se těšili,“ prozradila zpěvačka v úvodu koncertu. Natěšené přišlo i publikum, takže příjemná atmosféra zavládla už od první písničky Jen pro jednou, v níž se Bára doprovodila na ukulele.

Páteř koncertu samozřejmě tvořily skladby z debutové desky Diva Baara nazvané prozaicky Debut, v níž se míchá pop, šanson či elektro swing podpořené kromě tradičních nástrojů i vibrafonem, došlo ale i na několik převzatých skladeb. Jedna neposedná malá slečna nakonec způsobila, že se do tance daly i další a odrostlejší.

K příjemné náladě přispělo i vtipné Bářino uvádění. „Víte, co mi řekla moje máma po mém prvním koncertu? Ať si příště beru stahovací kalhotky,“ bavila publikum. Koncert, nemohl skončit jinak, než několika přídavky a pak samozřejmě podpisy na pár prodaných CD.