Polovinu z nich obstaraly choreografie hostitelek ve všech věkových kategoriích a za použití rekvizit - holí, závojových křídel, džbánů či pavích a pštrosích vějířů, největší úspěch pak zaznamenal efektní tanec s křídly Isis.

Hned čtyřikrát se ukázaly na pódiu dámy z nedaleké obce Tři Dvory, a to s módní přehlídkou oblečení doplněnou dobovou hudbou sahající od První republiky přes třicátá až po šedesátá a sedmdesátá léta a přidaly i country tanec.

Mladé dívky z taneční skupiny FreaksCrew předvedly street dance tak, jak jej znají návštěvníci téměř všech letošních plesů a původně recesistické Chrtky z Polních Chrčic zatančily charleston i kankán.

Zpestřením programu byly i ukázky bojového umění taekwondo klubu Taehan připomínající také tanec a moderní tanec v podání skupiny při Domě dětí a mládeže.

Příbuzní i fanoušci všech účinkujících na pódiu zaplnili všechna připravená místa u stolů a výborně se bavili, což často vyjadřovali svým potleskem. Dvě dámy slavící v letošním roce narozeniny odměnil sál aplausem a kolegyně květinami.