Předběžný zájem na sociálních sítích byl tak velký, že menší diskotékový klub vyměnili za velký sál, v němž většinou hrají rockové kapely nebo DJ hvězdy. A sál byl slušně zaplněný dívkami především pubertálního věku, sem tam křepčila i nějaká ta odrostlejší.

Opět byla neomezená konzumace míchaných nápojů v ceně vstupenky, o rozjuchání publika se staral diskžokej, který rozdával láhve šampaňského i ostřejší dárky ze sex schopů.

Hlavními hvězdami pak byli urostlí striptéři ze skupiny California Dreams, kteří se nejen zajímavě svlékali, ale uspořádali i několik soutěží. Třeba v tom, která z dívek je se zavázanýma očima pozná podle nahých zadků, přičemž jedna ze soutěžících nezaváhala ani jednou a odhalila identitu všech. Za to obdržela vstupenku na další párty a především pak měla na závěr možnost vidět ty nejintimnější partie striptérů jako první, až po ní teprve celý sál.

O půlnoci program končil a sál se otevřel mužům, kteří si buď odvezli své rozdováděné partnerky domů, anebo se snažili pokračovat v rozjeté zábavě…

Zdeněk Hejduk