A není divu, skupina tří bratrů Kollárových a jejich spoluhráčů navštívila ve své podzimní koncertní šňůře Českou republiku jen na pouhých pět koncertů, navíc předvádí perfektně zahranou muziku s dvěma houslemi, cimbálem, kontrabasem, bicími a akordeonem střídaným se saxofony.

A to nejenom tu vlastní, ale dokázali pobavit i úpravou Svobodovy Lady Karneval, nebo starou lidovou, již proslavila kapela Čechomor a která i bez elektrických kytar zněla jako slušný rockový nářez.

Někteří z diváků, kteří přicestovali z celé republiky a vstupenky kupovali již od léta, rytmus nevydrželi a začali v uličkách tančit, stejně jako jejich děti. A k tomu se přidaly nějaké ty vtípky a veselé historky moderátora celého podvečera Štefana Kollára, před poslední skladbou tak osazenstvo celého sálu povstalo a tleskalo, poté kapela přidala ještě jednu skladbu.

Mnoho především fanynek pak na své oblíbené muzikanty ještě čekalo s dárečkem a prosbou o společnou fotku, také klobouky, trička a CD šly v kapelním stánku na dračku. Tak zase za dva roky?