Tam to na pódiu nejdříve rozbalila právě kapela Jaksi Taksi, která publikum rozhoupala do rytmu svých songů. Publikum společně s nimi zpívalo známé hity, jako je Škola nebo Online. Ačkoli se všichni těšili na kapelu, která měla následovat, z pódia rockeři tuto kapelu jen tak pustit nechtěli.

Nakonec však hlavně fanynky zpěvák Radek nalákal na prodej triček, cédéček, ale na věnování plakátů s podpisy. Podpisy skončily také na kůži fanynek.

Po krátké pauze se na pódiu objevily hlavní hvězdy večera, tedy členové kapely Harlej.

Parket se zaplnil do posledního místečka a každý si začal společně se zpěvákem Tomášem prozpěvovat notoricky známe hity. Ačkoli je pravda, že na Svařák si fanoušci museli počkat až do úplného konce, kdy ho skupina zahrála coby druhý přídavek.

Mezitím však stihli zahrát písničky, které byly průřezem tvorby kapely. Ke slovu se dostal i Tonda Rauer, který na pár minut zůstal na pódiu úplně sám a zazpíval dvě vtipné písničky s pozměněným hlasem. Zaplněný sál mu samozřejmě na vyzvání rád pomohl. Za svůj výkon si oblíbený člen kapely vysloužil obrovské ovace. Pak už se všichni pod pódiem opět roztančili do rytmu další skladby.

Koncert měl velký úspěch, ačkoli se mezi posluchači našli tací, kteří si stále ještě nezvykli na změnu zpěváka a srovnávali tak výkon Tomáše Hrbáčka se zpěvem Vládi Šafránka. Osobité pojetí každé skladby se však některým jedincům naopak zamlouvá.

Když se kapela definitivně odebrala z pódia, všichni ještě raději postávali na svých místech. Čekali totiž, že se jejich oblíbenci ještě vrátí. Když se však z reproduktorů ozvala hudba, bylo již jasné, že tři písničky navíc byly opravdu maximum.

Domů však rozhodně nikdo ještě chodit nemusel. Kapely pobíhaly mezi fanoušky a ti nevytančení ještě mohli do vedlejší místnosti na rockotéku.

Rockové fanoušky pozve chotutický klub zase v sobotu 13. prosince. Tentokrát na koncert Aleše Brichty a seskupení N. R.