Titul První vicemiss porota, v níž zasedli tradiční sponzoři soutěže, místostarostka města Iveta Mikšíková, radní Pavlína Havlíková nebo moderátor rádia Honza Navrátil, přisoudila Janě Gruberové, šerpu za Druhou vicemiss si odnesla Natálie Sochorová a Miss sympatie vybojovala Tereza Svobodová, té hlasy přisoudili fanoušci přes webové stránky soutěže pomocí textových zpráv.

Všechny soutěžící absolvovaly rozhovor s moderátorem, kterým byl již po několikáté vtipný a bezprostřední Vlasta Korec, módní přehlídku, a především volnou disciplínu, které vévodil tanec na všechny způsoby. Z něj se vymykala Tereza Svobodová, která předvedla ukázku ze zápasu juda, Adriana Antošová zazpívala písničku Vzorná holka, Anežka Freibergerová svůj zpěv doprovodila hrou na kytaru a Jana Gruberová skákala na trampolíně.

Rolí hostů se ujali mladí muzikáloví zpěváci Nela Dobiášová a Josef Fečo, kteří zazpívali jednotlivě i společný duet z repertoáru kapely ABBA.

Miss ČR je Kolíňačka Nikola Kokyová (druhá zprava).
Miss ČR je Kolíňačka Nikola Kokyová

„Bylo to super, moc jsem si soutěž užila, ale nějak moc jsem ji neřešila, víc mě teď zaměstnávalo taneční klání se souborem CrossDance, jehož jsem členkou,“ vyznala se vítězka těsně po vyhlášení výsledků a zároveň přiznala, že nejvíc zabrat ji ten večer dal rozhovor s moderátorem. „Nevím, jestli mě vítězství v této soutěži někam posune, už dost mi dala jen účast v ní, mým snem je učit děti,“ dodala vítězka.

„Všechny holky byly naprosto úžasné, stala se z nich výborná parta a já jsem si uvědomila, že bych organizační žezlo měla už předat mladším, protože moje dcera v zákulisí zvládla celou produkci,“ smála se hlavní organizátorka Gabriela Šubotniková, která ale jedním dechem doplnila, že jubilejní dvacátý ročník ještě připraví, a to i s několika chystanými překvapeními.

Miss Baculaté Křivky 2019
OBRAZEM: Dámy plnějších tvarů se v Kolíně utkaly o titul "Miss Baculaté Křivky"