A natočili společné první CD pojmenované Gambáč chlazenej aneb Když jsme do diskrétní cukrárny zašli.

Od té doby se složení kapely několikrát změnilo a v poslední době Blue Bucks už příliš nekoncertoval, Jirka Kampe dal dokonce nedávno dohromady zcela novou sestavu. „Pořadatelé nám nabídli zahrát si ve Starých lázních v původní sestavě, Láďa Dousek obvolal kluky ze starého složení a dali jsme to dohromady, ale jenom jako jediný vzpomínkový koncert,“ ubezpečoval před pátečním večerem,kdy k tomuto comebacku došlo, Jiří Kampe.

A návrat se vydařil. Nejdříve posluchače naladila kapela Roxor, s níž Blue Bucks spojuje nejen nepřehlédnutelný kytarista Michal Žáža. Většina přítomných zatím odpočívala v přísálí, ale fans Roxoru v kapelních tričkách přesto vytvořili důstojnou atmosféru, při jedné skladbě dokonce zpěvák Ondra Marek seskočil z pódia a zpíval běhajíc od jednoho fanouška ke druhému, nakonec musela kapela dokonce přidávat.

Na hlavní hvězdy už prostor pod pódiem zhoustl a fanoušci si se zpěvákem s chutí zazpívali všechny stěžejní hity kapely od Děvkaře přes Ameriku až po hokejovou hymnu Když jsme do diskrétní cukrárny zašli. To vše s odpovídajícím rockovým světelným parkem a projekcí s fotografiemi a dokonce klipem. 23. dubna v sále restaurace U Vodvárků budou mít fanoušci možnost porovnat, jak to Kampemu šlape s novou sestavou.