VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kultura

30.8.2017

Kam za kulturou? Přinášíme vám tipy

Kolínsko - Kam můžete vyrazit za kulturou? Přečtěte si naše tipy.

29.8.2017

Slza slibuje autogramiádu po koncertě

Kolínsko - Kapela Slza je oblíbená hlavně u mladé generace. Ta zahraje na Plaňanském posvícení, které začne v pátek 1. září od 16.30 hodin. S Lukášem a Petrem jsme hovořili nejen o vzniku kapely, ale také o připravované desce. 

28.8.2017

Yvetta Blanarovičová: Jedinečnost projektu netkví jen v muzice,ale i v atmosféře

Kolínsko /ROZHOVOR/ - Letošní Plaňanské posvícení ozvláštní svým vystoupením Yvetta Blanarovičová a Josef Vojtek v rámci svého unikátního projektu The Best of Musicals. Jak projekt vznikl a zda se z něj fanoušci dočkají i hudebního nosiče, jsme se zeptali Yvetty Blanarovičové. 

28.8.2017

Tipy na kulturní akce na konci léta

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních akcí v regionu.

28.8.2017

Kolíňanka v klasickém obsazení bavila nejen lidovkou

Kolín /FOTOGALERIE/ – Další díl Kolínského kulturního léta připadl na posvícenskou neděli a podle toho také vypadal jeho program - především seniorům v něm na Karlově náměstí vyhrávaly dechová kapela Kolíňanka a Cimbálová muzika Michala Horsáka.

27.8.2017

FOTO: Nemocní bubeníci zhatili účast několika kapel

Týnec nad Labem – Nakonec pět kapel vystoupilo v sobotu na již šestnáctém ročníku festivalu Rockový Týnec, který v areálu Ostrov pořádá sama obec. Z původně avizovaných skupin vypadly Elysium a Dargis a nakonec i dodatečně nominovaní Imseti. A úvodní Cavern nahradila partička říkající si Notor Band. Všechny omluvenky byly vystaveny na úkor bubeníků.

27.8.2017

OBRAZEM: Fošnu uzavřel hudební program

Tatce - Hudební program plný regionálních hvězd zakončil zábavný slunečný den.

27.8.2017

OBRAZEM: Zásmuky oslavily 140 let od založení hasičského sboru

Zásmuky - Místní zámecký park se zaplnil hasičskou technikou, ať tou nejmodernější, tak i historickou. Většina exponátů byla volně přístupná, což udělalo radost zejména dětem. Pro ně byly připraveny i projížďky hasičským vozem. Velmi zajímavé byly ukázky práce hasičů, zejména ukázka vyproštění osob z havarovaného vozidla. Pro návštěvníky oslav byl zajištěný bohatý výběr občerstvení a party stany, kde se mohli schovat před sluníčkem. Oslavy doprovázela kapela Starostova dvanáctka. Večer následovala taneční zábava se skupinou Unikát, na které se mohli vytrvalci bavit až do časných ranních hodin. 

27.8.2017

OBRAZEM: Kouřim vzpomínala na Petra Muka

Kouřim - Letní rodinný festival Kouřimská skála se koná na počest zesnulého zpěváka Petra Muka a letos se uskutečnil již šestý ročník. 

26.8.2017

OBRAZEM: Kouřimské Putování s pohádkou aneb Loučení s prázdninami

Kouřim - Souběžně s letním rodinným festivalem Kouřimská skála se v Kouřimi v sobotu odpoledne uskutečnil 18. ročník Putování s pohádkou, který byl určen pro mladší návštěvníky festivalu. Pro děti byl v lese připraven okruh, na kterém plnily různé úkoly s postavičkami z pohádek. 

26.8.2017

FOTO: Hudební nástroje skončily nakonec v rukou posluchačů

Kolín – Originální hudební zážitek se naskytl v sobotu po poledni návštěvníkům kolínské synagogy, kde vystoupil mládežnický soubor Zvonky Dobré zprávy hrající na ruční zvonky a sdružující děti a mládež sousedních evangelických farních sborů v Kateřinicích a Ratiboři na Vsetínsku.

26.8.2017

Kulturní přehled z Kolínska

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních událostí na Kolínsku.

25.8.2017

OBRAZEM: Kolín žije posvícením

Kolín - Poslední srpnový víkend v Kolíně patří každoročně posvícení. Posvícenskou pouť můžete navštívit po celý víkend a také ještě v pondělí u Starých lázní. Kromě toho zítra v rámci Kolínského kulturního léta na kolínském Karlově náměstí zahraje Kolíňanka s Janou Kociánovou a Cimbálová muzika Michala Horsáka. Hudební program začíná v 17.30 hodin. V pondělí 28. srpna se lidé tradičně mohou těšit na posvícenský trh. Posvícenská zábava na Zámecké se tentokrát nekoná z důvodu rekonstrukce sálu. Přátelé Kmocha se sejdou až 10. září.

25.8.2017

Tatecká fošna pobaví příchozí

Tatce - Tradiční Tatecká fošna láká návštěvníky na nejrůznější soutěže na vodě. Lidé mohou vidět souboje v přejezdu fošny na kole nebo na trakaři, ale také boje v pravých neckách či souboj uchoušťourem.

25.8.2017

Poputují za pohádkou

Kouřim – Jako již tradičně, i letos bude součástí vzpomínkového festivalu Kouřimská skála program věnovaný dětem nazvaný Putování za pohádkou. Děti mohou na připravenou trasu vyjít od 14 do 16 hodin.

25.8.2017

Slavnosti slibují Vildu Čoka

Kostelec n. Č. l. – Černokostelečtí chystají Kostelecký hudební ten. Uskuteční se 2. září od 13 hodin na odstavném autobusovém nádraží. Akce začne vystoupením Jana Františka Bartoše.

25.8.2017

Kam za kulturou a zábavou?

Kolínsko - Přečtěte si přehled kulturních událostí na Kolínsku.

24.8.2017

Kam za kulturou?

Kolínsko - Vahranní festival, letní kino, pouťová zábava. Co si vyberete vy?

24.8.2017

Kam za letní zábavou? Přečtěte si naše tipy!

Kolínsko - Nevíte, kam vyrazit? Přinášíme vám přehled kulturních tipů.

24.8.2017

Otevřenou ulici doprovodil Blešák na vzduchu

Kolín /FOTOGALERIE/ – Nejen tradiční hudba a výtvarné umění, ale i zboží, které jeho prodejci rozložili přímo na trávu, tvořilo ve středu kolorit tradiční Otevřené ulice konající se opět v kolínském Komenského parku.

23.8.2017

Festival Plaňanské posvícení letos nabízí Škwor, Slzu i Blanarovičovou

Plaňany – Závěr léta patří v Plaňanech již tradičně festivalu Plaňanské posvícení, který nabízí třídenní program pro celou rodinu. Festival začne v pátek 1. září od 16.30 hodin. Srdce rockerů potěší Dargis, Medvěd 009, Xindl X, Škwor, Walda Gang, RCZ Rammstein a domácí Telegraf, který v letošním roce všechny koncerty zasvětil svému 40. výročí od založení kapely.

22.8.2017

KRIMI MIX: Narkomani ze severu hledali útočiště v Kolíně

Kolín - Přečtěte si krimi zprávy z Kolína!

22.8.2017

Tipy na kulturní akce. Kam vyrazíte?

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních akcí na Kolínsku. Vyberete si i vy, kam se podíváte?

20.8.2017

Festival Brod 1995 se definitivně vrátil do místa vzniku Rock for People

Český Brod /FOTOGALERIE/ – Původně to měla být před třemi lety jen oslava dvacetin festivalu Rock for People, který se na českobrodském hřišti Na Kutilce zrodil, když ale areál přestal stačit, přestěhovali jej pořadatelé do Hradce Králové. Nakonec se ale zrodila tradice – vzpomínkový festivalový den za rok nahradil koncert kapely Stromboli a další rok opět festival.

17.8.2017

Další miniknihovnu otevřeli v parku

Kolín /FOTOGALERIE/ – Další venkovní miniknihovnu z rámci projektu „Knihy jsou lidem tím, čím perutě ptákům“ otevřela městská knihovna ve středu v Komenského parku v rámci další Otevřené ulice.

17.8.2017

Kam zajít za kulturou? Přečtěte si naše tipy!

Kolínsko - Přinášíme vám přehled kulturních tipů v regionu.

17.8.2017

Štrůdl vás provede erotickou komunikací i uměním zevlingu

Praha - Tomáš Klus, Suvereno, Daniel Nekonečný, Filip Říha nebo sexuoložka Gaia Poupětová  provedou prvními narozeninami akce zvané Štrůdl. Oslavy doprovázené workshopy a hudbou se budou konat na střeše galerie Vanguard v Praze. Ty se uskuteční v neděli 20. srpna od patnácti hodin.

17.8.2017

Kam za zážitky nejen o víkendu? Inspirujte se na novém webu Tipy Deníku

Chcete mít přehled o kulturních, sportovních a dalších akcích ve všech regionech? Pak navštivte naši stránku www.tipydeniku.cz, kde najdete fůru inspirace co podniknout nejen o víkendu.

15.8.2017

Do vypuknutí rockového svátku chybí už jen pár dnů, Rock of Sadská se blíží!

Sadská - Jen tři dny chybí do startu dalšího ročníku hudebního festivalu Rock Of Sadská, který se koná v blízkosti krásného jezera v Sadské a který patří mezi nejdynamičtěji se rozvíjející letní festivaly u nás.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení