Kozlové mají za sebou hodně nevydařený vstup do tohoto roku. Prohráli totiž všechny tři zápasy. S Kladnem doma 1:2, ve Frýdku-Místku 3:6 a naposledy v Litoměřicích 1:5.

V soutěži není snadných soupeřů. O tom ví v kolínském táboře své. „Přerov patří mezi další hodně silné protivníky,“ má jasno před středečním duelem trenér kolínského mužstva Petr Martínek. „Musíme si po těch nepovedených zápasech něco říct. Ale to důležitější pak bude, abychom to dokázali zrealizovat na ledě,“ má jasno Martínek.

Po minulém utkání se trenérovi nelíbil přístup některých borců. „Musíme zase všichni zapnout. A předvést co nejlepší výkon. Pokud se budeme na ledě jen klouzat, nepovede to k úspěchu proti nikomu,“ je si vědom kolínský kormidelník.

Času před utkáním není mnoho. Lehký trénink, taktická příprava. „Musíme si vyčistit hlavy a všichni musí začít hrabat. Pak můžeme být úspěšní. Všichni musí makat pro tým,“ burcuje své hráče Petr Martínek.

Přerov má jiné starosti než Kolín, bojuje o co nejvyšší příčky. „Musíme hrát a nasazením a dostatečně agresivně. Nutné bude vyhrávat osobní souboje. A obětovat se pro tým. Jedině tak se dá hrát s každým. Pokud budeme mít stoprocentní nasazení, pak máme šanci,“ dodal Martínek.

Podaří se Kozlům složit reparát? Utkání se hraje ve středu 13. ledna od 17 hodin na kolínském zimním stadionu.