Pátý celek tabulky bude rozhodně nepříjemným soupeřem na úvod nového kalendářního roku.

Na druhý Kolín ztrácí jen devět bodů, což je v podstatě rozdíl tří vítězství. Oba soupeři už se letos samozřejmě potkali. V prvním vzájemném měření sil vyhrál přesvědčivě Kolín. Z Vrchlabí, kam si Kozlové přivezli skoro stovku fanoušků, odvezli tři body za výhru 4:1. Gólově se tenkrát prosadili Petr Pýcha, Josef Malý, Pavel Šifta a Petr Morkes.

„Budeme v kompletní sestavě, což znamená čtyři útoky a sedm obránců," naznačil kouč Kolína Václav Rác, že nikdo ze základní sestavy nechybí, ale vypomoci nemohou kolínští beci hrající v Mladé Boleslavi, Kryštof Kulhánek ani Karel Nedbal junior.

Na co se můžete těšit, to budou drobné změny v sestavě. Jak bylo na posledních trénincích vidět, ne všechny formace se představí tak, jak jste je naposledy viděli před Vánoci.

,,Čekáme, že to bude pěkný zápas. Vrchlabí má spoustu hráčů s hokejovou minulostí ve vyšších soutěžích a je to tým, který chce hrát hokej. My taky chceme hrát hokej," zve fanoušky na letošní premiéru Kozlů jejich kouč Rác.

A ani v dalších lednových duelech nečekají Kozly lehké mače. Dvakrát zajíždějí ve středu ven a na ledě pražské Kobry i Žďáru nad Sázavou jim bude určitě horko. Stejně jako v posledním lednovém mači, kdy Kolínští zajíždějí do Řisut na Slánsko.
Doma se v lednu Kozlové představí jen dvakrát. Po již zmiňovaném dnešním utkání s Vrchlabím pak ještě v sobotu 11. ledna proti Děčínu.