Gólman z Pardubic v Havlíčkově Brodě sice dostal pět gólů, ale proti Nymburku už mu soupeř nedal ani jeden.
„Podal výborný výkon. Je po zranění. Potřebuje se dostat do zápasového rytmu. Jinak máme ale dva stálé gólmany, takže se nic na naší zápasové dvojici měnit nebude," řekl Plíšek, že duo Sejpal – Koutský bude krýt kolínskou bránu i nadále.

Proti Nymburku se objevily další dvě nové tváře. Útočníci Jan Starý a Denis Kusý.

Prvně jmenovaný je zkušený třicetiletý forward. Na kontě má tři extraligové tituly, jedno druhé místo a jedno třetí. Kromě toho pomáhal Mladé Boleslavi v sezoně 2013/2014 k postupu do extraligy. Nyní rok nehrál a v Kolíně se rozehrává po zranění.

„Je po dlouhém zranění. Bylo ideální, aby v Kolíně naskočil do zápasového rytmu. Jsou za to rády všechny tři strany. On, Kolín i Pardubice," řekl na jeho adresu asistent Jaroslav Plíšek.

„Kusý podal standardní výkon a až se víc sžije s týmem, tak to půjde ještě výš," řekl Plíšek zase na adresu mladého útočníka Denise Kusého, který se v kolínském dresu objevil už jednou na začátku přípravy v Kutné Hoře.

„Pak odjel do USA do juniorské ligy a teď se vrátil, takže se automaticky zařadil zpět do spolupráce Kolín – Pardubice," doplnil Plíšek.