Šéftrenérem mládeže tak dál zůstává Jan Kopecký, který zároveň trénuje 8. a 9. třídu. Šéftrenérem soutěží přípravky zůstává Josef Hasil, který má na starosti mimo jiné i nábor. U dorostu bude dál držet vlajkovou loď Václav Rác. Juniorům předává své dlouholeté hráčské zkušenosti Martin Rejthar.

„Trenéři zůstávají u svých kategorií všichni stejní. Akorát budou možná možné drobné změny na pozicích asistentů a vedoucích. Realizační týmy si trenéři určují sami a k drobným změnám může dojít,“ upřesnil From.

Nemění se ani nic u áčka. Petr Martínek tak vstoupí do své už čtvrté sezony. „U áčka nebyl a není důvod o ničem přemýšlet. Když mančaft funguje a skončí první, není důvod, aby se ani po třech letech měnil trenér. To platí napříč klubem,“ zdůraznil From.

A co dělají trenéři nyní v době koronavirové krize?

„Po náhlém ukončení sezony měli trenéři za úkol zpracovat vyhodnocení proběhlé sezony včetně zpracování dlouhodobých plánů pro příští sezonu. Měli za úkol zpracovat požadavky na materiální vybavení a zázemí a také požadavky na Správu městských sportovišť, které se může týkat například kabin,“ začal s výčtem povinností trenérů prezident klubu Luboš From.

„V blízké době začne probíhat svépomocná rekonstrukce hřiště vedle zimního stadionu, na kterém probíhá letní příprava. A další drobné práce na údržbě tělocvičny a posilovny. Také trenéři připravují komunikaci a individuální tréninkové plány na letní přípravu pro případ, že by hráči nemohli trénovat společně,“ dodal.

Trenérské obsazení u jednotlivých tříd
1. třída 2014 Josef Hasil
2. třída 2013 Josef Hasil
3. třída 2012 Jiří Pecka
4. třída 2011 Pešek Dušan
5. třída 2010 Pešek Dušan
6. třída 2009 Minarčík Jakub
7. třída 2008 Minarčík Jakub
8. třída 2007 Kopecký Jan
9. třída 2006 Kopecký Jan
Dorost Rác Václav
JUN Rejthar Martin
G Ondřej Martínek, Martin Sejpal
B Smitka Radek
A Martínek Petr

close Koronavirus v Česku info Zdroj: Deník zoom_in