V dohrávce 7. kola se hokejisté Mochova drželi proti Kocourům až do poloviny zápasu, pak však začala řádit trojice Makalouš, Semanco, Bášti a Kocouři si připsali předpokládané vítězství.

Velmi vyrovnané utkání mezi sebou sehráli v dohrávce 6. kola hráči Brkounů a nymburských Hornetů. Hornets po první třetině vedli, v prostřední části však Brkouni otočili skóre na svoji stranu. Ve třetí dvacetiminutovce ale dvěma brankami vrátil vedení Hornetům Kadeřábek.

Vyrovnané utkání se odehrálo také mezi týmy Pátku a Tsunami Nymburk. Hokejisté Tsunami našli recept na páteckého brankáře až ve třetí třetině, to už ale bylo pozdě. Pátek se tak stal prvním týmem, který uštědřil mužstvu Tsunami Nymburk porážku.

Buldoci zaspali proti Hokejkám úvodní třetinu, ve které pětkrát inkasovali, což nakonec rozhodlo o jejich porážce. Zbytek zápasu už byl brankově vyrovnaný.
Střelcem víkendu se stal
s pěti vstřelenými góly Jakub Makalouš (Kocouři).

Výsledky zápasů: Mochov – Kocouři 1:9 (0:0, 1:4, 0:5), Brkouni – Hornets 4:5 (0:2, 4:1, 0:2), Pátek – Tsunami 5:2 (2:0, 0:0, 3:2), Buldoci – Hokejky 6:10 (1:5, 1:2, 4:3).
Příští zápasy: Kocouři – Brkouni (so 19:30), Pečky – Hornets (ne 17:45), Mochov – Český Brod (ne 20:00).

1. Tsunami Nbk⋌ 11 10 0  1  81:40  30
2. Kocouři⋌ 10  9 0  1 116:29  27
3. Pátek⋌ 11  8 0  3  74:46  24
4. Pečky⋌ 10  7 1  2  92:57  22
5. Hokejky Nbk⋌ 11  6 0  5  73:60  18
6. Mochov⋌ 10  5 2  3  62:62  17
7. Hornets Nbk⋌ 10  5 1  4  86:55  16
8. Český Brod⋌ 10  4 0  6  55:74  12